Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy köszönsz egy volt tanárod...

Hogy köszönsz egy volt tanárodnak?

Figyelt kérdés

30 évesen (nő vagyok) hogyan köszönsz egy olyan ált.iskolai tanítódnak, akivel rengeteg élményed volt, 5 évig oszt.főnököd volt,szeretted, és szinte mindent tudott rólad? Most kb 55-60 éves lehet. Csókolom, vagy jó napot? A Jó napot az olyan idegen, nem?

És egy olyan volt középsulis tanárodnak, aki 6-10 évvel idősebb nálad? Hello?



2015. máj. 12. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én jó napotot köszönök mindenkinek, kivéve a nagyon idős nőknek. a volt tanáraimat képtelen vagyok tegezni, akkor sem, ha alig idősebbek nálam, és kifejezetten kérték. szerencsére alig látom őket, szóval nem probléma.
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot kívánok!
2015. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Cső nyugger. Emészt még a harag, hogy 8. végén nem találtál rajtam kellő fogást matekból?:D
2015. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
- latod hova juttattal te szemet!?
2015. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanár nőknél a a nevet is mondom, pl. Csókolom Erzsi néni!

Tanár uraknál: Jó napot tanár úr/ Jó napot Zoli bácsi!

2015. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
felnőtt ember nem néniz-bácsiz, csak ha 80 fölött van a másik fél.
2015. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember akkor néniz/bácsiz, ha egész diákkorában úgy szólította a tanárát. Csak mert pár év eltelt, attól még illik tisztelettudóan viselkedni.
2015. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem tisztelettudás, ha valaki visszamegy az ovis stílushoz. el kell fogadni, hogy az ember felnőtt, és nem kell a nevetséges nénizés-bácsizást egy felnőtt embernek folytatni. retardált dolog.
2015. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem óvodás, vagy retardált dolog. Teljesen természetes. Nálam 20-30 évvel idősebb emberekről beszélünk.


Ilyen alapon már a szomszéd nénit se lehetne Juliska néninek szólítani, mert fúúúj má, felnőtt az ne nénizzen.

2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha felajánlja, hogy tegeződjetek, akkor tegeződjetek is.

"És egy olyan volt középsulis tanárodnak, aki 6-10 évvel idősebb nálad? Hello?" Csak ha ő mondta, nyilván, különben: "Jó napot KÍVÁNOK!"

2015. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!