Miért nem mert odajönni a tanárom hozzám?
Figyelt kérdés
Ha látom hogy a tanárom szó szerint néz, de úgy hogy a két kezével támasztja a fejét, én meg elfordulok, azt azért tette mert beszélni akart velem, és ő nem mert odajönni hozzám? Majd utána a táblánál, ideges volt,rám is nézett fél szemmel talán ez miatt mert nem néztem én őt? és akkor is rám rám nézett de idegesen,majd hárman maradtunk az osztályban,és tölük megkérdezte hogy miből érettségiznek,engem nem kérdezett.. Ki érti ezt?
Bocs hogy itt írom le a problémámat,de nem tudom mit tegyek,ha megint lesz iskola,mit tehetnék?
Én semmi rosszat nem tettem,de sajnálom az egészet is,mert nem tudom mit tegyek..
2014. dec. 13. 12:16
11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan megfogalmaztam neki,szépen,szóval ne gondolj olyanra,mert nem vagyok az a tiszteletlen ember,mint egyesek..
2014. dec. 13. 18:42
12/12 anonim válasza:
Egyikőtök hülyébb, mint a másik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!