Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen sértő, bántó, fenyegető...

Milyen sértő, bántó, fenyegető üzeneteket tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Fan-fictiont ír a barátnőm, aki nálam van és együtt gyűjtjük az ötleteket, de mivel mi ultra jófejek vagyunk, semmi nem jön xD

Szóval egy lánynak kellene, hogy szóljon, kicsit nagyszájú, megosztó személyiség.

Esetleg ti kaptatok már ilyet? Ha igen, leírnátok?

Köszi a válaszokat! :)


2014. aug. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, miért kell nektek ilyen üzenetet írnotok. Mindent meg lehet beszélni értelmes ember módjára, anélkül, hogy a másikat megsértenétek és megaláznátok. Eléggé csúnya dolog és gyerekes is. Ha valami probléma adódik vagy valakivel nem egyezik a véleményetek, azt beszéljétek meg és ne arra törekedjetek, hogy mások önbizalmát és kedvét romboljátok, inkább nyissátok fel egymás szemét és ha elmondjátok az álláspontotokat, összegzitek, még tanulhattok is belőle.
2014. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, egy fiktív sztorihoz kell. Egyébként én is Veled értek egyet, és így elég nehéz a névtelen írogató szerepébe bújni. De akinek pl. volt már eszébe, hogy "most jól le kéne járatni", az adhatna pár tippet ;)
2014. aug. 8. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jutott eszünkbe egy istenverte fenyegetés sem :/ :D
2014. aug. 8. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom azonnal fejezd be a hülyeséget mielőtt fölmennék az emeletre!
2014. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát már elnézést, de a kérdésedből csak nehezen jön le, hogy a sztorihoz kell. :D Egyébként attól függ, mivel kapcsolatban kell az üzenet meg ki mondja kinek, miért, mikor, stb. Ha írsz privátot, szívesen segítek. :)
2014. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen egyértelmű, gondoltam akkor másnak is,be haragudjatok.

#2 +1

#3 Írtam privátot :)

Egyébként ment mindenkinek a zöld kéz :)

2014. aug. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!