Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársnőmről...

Az egyik osztálytársnőmről kiderült, hogy néha elszív egy füves cigit. Ezek után hogy nézzünk a szemébe? Mit tegyünk? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
18 éves és okos, jól tanul mégis ezt csinálja.. Nem értjük
2014. júl. 20. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Felesleges ide keverni az alkoholt. Rengeteg fiatal iszik és füvezik, ezek teljesen ártalmatlan dolgok, amíg nem viszik túlzásba. Nem kell mentegetőzni, egyből az alkoholra mutogatni, nincs rá szükség. Aki ellenzi a marijuana fogyasztást, annak teljesen mindegy, hogy az alkohol károsabb -e.

Álszentség a fű mellett "kampányolni", a szűklátókörűség ellen harcolni, ha az első érv ami eszetekbe jut, hogy az alkohol "rosszabb".

Én próbáltam mindkettőt, és az alkohol mellett teszem le a voksom, mert jobban tetszik az alkohol hatása. Akkor én most kezdjek el papolni arról, hogy a kokain, vagy a heroin rosszabb? :)


Nem ítélem el azokat, akik fűveznek, én mégis megkapom az alkoholista jelzőt ha szóvá merem tenni, hogy az alkohol nekem jobban tetszik. Remélem egyszer félretudja tenni mindkét tábor az ellenséges gondolatokat.



A kérdezőnek nem szeretnék válaszolni. Nincs értelme. a kérdés célja egyértelműen a provokáció. Nincs olyan naív 17-19 éves fiatal, aki ekkora ügyet csinálna ebből.

2014. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azzal egyetértek hogy provokáció lehet, de inkább az a naiv felfogás, hogy 18 éves nem gondolkodhat így.


teljesen mindegy ki mi mellett teszi le a voksát, a függőség kis mértékben is káros a tárgytól függetlenül.

2014. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj! Az egyik legjobb dolog a világon!
2014. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!