Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a fekete...

Nagyon szeretem a fekete színt, a ruháim is feketékén szőke vagyok, de a tanáraim nem szeretik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Okéé, tuti, hogy nem a színnel van a baj.


Szerintem is szép ruha, de nem iskolába, és nem kislányoknak. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de 17-18 évesen már oké egy buliba, vagy valahova elmenni.

2014. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a fekete az 1-ik kedvenc színem.

Egyszer tiszta feketébe mentem be a suliba.Fekete volt a felsőm,nadrágom,zoknim,cipőm.És a r*hadt matek tanárnő megkérdezte hogy kit gyászolok.De a fiúknak meg tetszettem benne.

Most mivel jó az idő rózsaszín szoknyát vettem fel(mert az is tetszik) rózsaszín pólóval azért is beszóltak páran.

Amúgy van egy ismerősöm nő 30éves és tetőtől talpig feketében van mindennap még a haja is arra van festve.

2014. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12- Fekete hajszínt én is nagyon szeretem,de öregített mert arcom kislányos,és megint szőkére váltottam,de én már előtte szőke voltam,mielőtt az iskolába jelentkeztem.
2014. máj. 25. 15:39
 14/14 A kérdező kommentje:

10-

11-

Mindenki abba jár amibe akar,és ha egy kicsit szexy a ruha az az én stílusom miatt van,szeretem ha szépnek látom magam .

2014. máj. 25. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!