Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fekete hajam szőke tövét...

Ha a fekete hajam szőke tövét 2-es vagy 3-as festékkel festem be, nagy lesz a különbség? Feltűnő lesz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz nagy különbség, feketének fog látszani, csak ha le akarod majd növeszteni a feketét könnyebben le lehet majd szívni a szinét... max a nap a ha rasüt lehet, hogy lesz kis külöbség a fényében.
2014. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szénfekete nekem túl fekete, azért szeretnék váltani barnásfeketére. Az 1-es árnyalat szépnek szép, de túl természetellenes. Viszont leszívni és visszafesteni nem szeretném, ezért gondoltam, hogy csak a tövét festem be eggyel, majd 2-3 festés után kettővel világosabbal. De csak ha nem lesz nagyon feltűnő a különbség.
2014. máj. 8. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis szeretném a különbséget, csak nem szeretném, ha olyan lenne, mintha ott el lenne vágva, hanem egy alig észrevehető átmenet lenne, és a hosszát pedig nem festeném, tehát valamennyit kopna, és csak pl. 2-3 hónap múlva mennék át ismét az egészen (20 perc tő, 10 perc teljes hossz).
2014. máj. 8. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Napfényben kicsit látszana, de amúgy nem igazán feltűnő. Esetleg c-vitaminos hajfesték leszedéssel próbálkozhatnál... feketén szokott működni jól, és nem árt.
2014. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!