Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a fekete...

Nagyon szeretem a fekete színt, a ruháim is feketékén szőke vagyok, de a tanáraim nem szeretik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy neked ez tetszik.

Amúgy szerintem is jól megy a szőke hajhoz a fekete ruha.

2014. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmit. Úgy is mondhatnám, hogy ki a fenét érdekel, hogy mit gondol néhány tanár a ruhádról?


Én is szeretem a fekete ruhákat, néhány évig én is szőke voltam. Semmilyen katasztrófát nem okozott a megjelenésem.

2014. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és azt mondták hogy kihívó a ruhám,de én a szép elegáns ruhákat szeretem ami testre szabott ,mert így az alakot is kimutatja a ruha
2014. máj. 24. 14:39
 4/14 A kérdező kommentje:
és 30 fok van még is mibe kellene lennem
2014. máj. 24. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem is a színnel van baj, hanem hogy minden kilátszik belőle!
2014. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
dehogy is nem látszik ki semmi,csak ők szerintük nem iskolába valók az olyan ruhák
2014. máj. 24. 16:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha az a bajuk, hogy fekete a ruhád akkor ez van, az ő bajuk. Bár én nem védem a tanárokat, sokan a semmiért is kötözködnek, de nem hiszem, hogy több tanár is azért szólna, mert feketét húzol.

Szerintem sem a ruhák színével van a bajuk, hanem magával a ruhával. Linkel már 1-2 képet, h kb. milyeneket hordasz, amikért szólnak, és akkor jobban tudunk segíteni, hogy mi lehet a probléma.

2014. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oké most belinkelem hogy ilyen ruhákat hordok,szerintem nem vagyok kihívó az ilyen ruhákban,nekem ez az ízlésem



[link]

2014. máj. 25. 10:31
 9/14 A kérdező kommentje:

szóval ilyen ruhákat hordók ,csipkés de szép ,de nem kihívó

[link]

2014. máj. 25. 10:43
 10/14 anonim ***** válasza:
azt hiszem egyetértek a tanáraiddal. de amúgy mindenkinek más az ízlése.
2014. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!