Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SEGÍTSÉG, nagyon félek?! :S

SEGÍTSÉG, nagyon félek?! :S

Figyelt kérdés

tudom, hogy nem kellene ilyen dolgok miatt aggódnom, csak az van, hogy 20-22-ig verébtáborban leszek és most tudtam meg, hogy úgy lesz a szobabeosztás, hogy egyetlen egy szobába összezsúfolják az adott osztályból a lányokat, külön szobába pedig a fiúkat...és a mi osztályunkban 15 lány van, szóval 14 másik lánnyal leszek egy szobában. és most az a kínom, hogy általánosban is cseszegettek, főleg így a kinézetem miatt és még ma is sokan beszólnak amiatt, hogy nagyon csendes vagyok, nagyon nagyon nagyon nagyon nehezen nyílok meg mások előtt, idegenekkel egyáltalán nem is tudok beszélgetni, még a szemükbe se merek nézni, szóval elég kínos...és már előre félek, mert ezeket a lányokat nem is ismerem és most velük kell egy szobában aludnom meg minden és szinte biztos, hogy cseszegetni fognak..ha a személyiségem és a csendességem miatt nem is, a kinézetem, a béna ruháim vagy az "alakom" miatt biztosan..

mit csináljak? már ki van fizetve az egész, 15 ezer körül volt, és szerintem már visszamondani se lehet, mert már gondolom meg vannak szervezve a kajaadagok, meg ilyenek, vagy ha esetleg mégis, szerintem a pénzemet már nem adnák vissza...

mit csináljak?

15L


2013. aug. 17. 13:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
zöld pipa a nagy fa$zt...eleve csak kezecskék vannak, de mindegy...amúgy gratulálok, ennyiből megállapítottad, hogy autista vagyok, az igen :D
2013. aug. 23. 18:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Az autizmus egy igen komoly betegség, kedves zöld pipa, nem hinném, hogy leélt úgy 15 évet az életéből, hogy ezt ne állapították volna meg róla, amikor egy autistán... Nos, látszik, hogy autista.

Az autizmus enyhébb formájára pedig, az Asperger-szindrómára pont, hogy bőbeszédűség jellemző.

Te csak simán zárkózott vagy, Kérdező, és még egyszer sok sikert a beilleszkedéshez! :)

2013. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) amúgy igen, ez meg a másik, hogy 15, nem sokára 16 év alatt szerintem csak rájöttek volna, hogy bármiféle mentális betegségem van...

egyébként a tábor egész jó volt, igaz én főleg a másik osztályból szereztem barátokat, de az én osztályomból is jóba lettem pár emberrel :)

2013. aug. 24. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!