Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptemberben megyünk kirándul...

Szeptemberben megyünk kirándulni, osztállyal. 4en szeretnék 1 szobában lenni, de még 1 személy szeretne csatlakozni hozzánk. Mi viszont nem szeretnénk. Hogyan magyarázzuk meg neki, hogy ne legyen belőle harag?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát ez próba szerencse alapon megy.De ha már mélyen alszik, akkor nem ébred fel.Mondjuk ha egy órát vártok miután lefeküdt, akkor az már jó.:D
2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Lehetnétek kicsit empatikusabbak (ha egyáltalán ismered a szó jelentését). Gondolj bele már kicsit az ő helyzetébe is, milyen szar lehet, hogy egyik szoba sem akarja befogadni, de valahol aludnia mégiscsak kell, és ezért akar hozzátok menni.

Fogadjátok be, csak tisztázzátok le a szabályokat, és egyáltalán nem biztos, hogy egy kiránduláson 21.00-kor már aludni akar.

A "vicces csínyeket" meg jó lenne elfelejteni.

2013. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, ha ismernéd te sem szeretnél vele tölteni a kirándulást. Nekem biztos nem fogja elcseszni.

Majd talán elgondolkodik szépen, hogy miért utálja őt mindenki...

2013. aug. 10. 00:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Pontosan ez volt a helyzet az utolsó erdei iskolánkban. Teljesen illik a leírásod erre a hülyegyerekre.

A srác lazán besírt volna a tanárok előtt. Végül engedtük, hogy velünk legyen egy szobában, egymással kommunikáltunk, vele nem törődtünk, ha nem tudott aludni, az se érdekelt. A csajok az ő ágyába dőltek le, aztán ha pattogott, egyszerűen nem vettünk róla tudomást.


Végül rávettük, hogy adjon pénzt a vodkába, de mikor fogyasztottuk, természetesen nem tudtuk felébreszteni, ezért nélküle mentünk ki a mezőre. Lehet egyszerűbb lett volna, ha meg is próbáljuk. :)


Nem akadt ki, semmi probléma nem volt vele, csak úgy volt, és kész. Akkor panaszkodott csak, amikor csikkeket meg hamut talált a vízes poharában, de azt is lerendeztük valami hülye kifogással. :)


Ne tőrödjetek vele, kibírjátok. Ha nem vagytok nagyon erkölcsös emberek, akár még hasznotok is lehet belőle.

2013. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy kevésbé irritáló személyt nem tudtok beszervezni ötödiknek ezáltal kiszorítva őt? :D

Vagy már megvannak a klikkek?

2013. aug. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kyran:


oka van annak, hogy senki sem akarja a szobájába az a gyereket.Maga alatt vágta a fát, főleg, hogy bőgéssel és nyalizással éri el, amit akar.

Ezek után hiába ismerem az empátia szó jelentését, mert a srác helyzetében nem alkalmazhatom.

2013. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
szerintem egyszerűen csak beszéljétek meg persze ne támadd le hanem úgymond csak finoman mond meg neki hogy mit nem szerettek benne és ha akkor sem érti meg akkor kell durvább módszerhez fordulni ezt én is csak tapasztalatból tudom mondani. Ja és a pisis hidegvizbe mártom a kezet trükk nem mindig jön be
2013. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
langyos vizbe kell rakni a kezét + fogkrémmel kikenni mindenhol mi is azt csináltuk táborba
2013. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
amugy egy ilyen kis idegesitö hülye gyerekkel nincs mit tenni ha hozzátok kerül akk kenjétek ki vagy romlott kaját az ágyába bosszubol mi is romlott sajtot tettünk az egyik srác ágyába
2013. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Hajjajj, gyerekek, most a 0%-os válasz sem érdekel, de ha már itt ilyeneket írtok, akkor én is. A stréber nem ugyanazt jelenti amit (szerintem) te gondolsz. Az empátiaszinted a Kerek Nulla S*ggét éri, azok akik itt írtak a csínyekről, meg mittom' én mikről, azok meg főleg elbújhatnak. Mi van, ha csak társaságot szeretne? Te milyen szívesen töltenéd egyedül az éjszakát. Te az előbb azt mondtad, majd rávezetitek a hibáira... Én most kegyetlenül őszínte leszek:

Azt mondtad stréber, pedig ez sokkal inkább pozitív jelző, és arra is utal, hogy te rosszabb tanuló vagy nála. Egy hisztis p*csának tűnsz, legalább is az írásod alapján. Azzal, hogy másokat nem szívesen fogadsz be a társaságodba nem arra utal, hogy nem kedveled, hanem arra, hogy félsz a változástól.

Pszichológusként mondom...

2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!