Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptemberben megyünk kirándul...

Szeptemberben megyünk kirándulni, osztállyal. 4en szeretnék 1 szobában lenni, de még 1 személy szeretne csatlakozni hozzánk. Mi viszont nem szeretnénk. Hogyan magyarázzuk meg neki, hogy ne legyen belőle harag?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban csak azt tudom mondani, hogy indokold meg, miért szeretnétek csak négyen lenni a szobában.Ez a legtisztességesebb, és ha ebből harag lesz, az már a ti hibátok, hanem az övé.

Persze amennyiben van elfogadható oka ennek.

De ha leírod, hogy konkrétan miről van szó, akkor az segítene.

2013. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*nem a ti hibátok
2013. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretnék vele lenni, mert mindig okoskodik, senki nem szereti őt, mi sem, de folyton jön közénk. Szerinte barátok vagyunk.

Ő nagyon stréber, és ha nem írja meg kitűnően a dolikat, már a másikat hibáztatja, hogy övé jobb lett.

És mi fent leszünk hajnalig is kiránduláson, ő viszont már 21:00 kor, vagy előbb aludni megy, és zavarni se szeretnénk, de éjjel nem lenne köztünk nyugalma..

Gondolom tudod te is, hogy tipikus középsulis kirándulás hogy zajlik ..:)

2013. aug. 9. 22:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nemrég jöttem vissza egyről.Nekem is van ilyen osztálytársam, és továbbra is azt mondom, amit eddig.

Most vagy elmagyarázzátok neki, hogy miért nem akarjátok őt is a szobába(rossz tulajdonságai), vagy adtok neki egy esélyt, hátra rácáfol a róla kialakított képre, bár azt ti tudjátok, hogy erre mekkora esély van.Nálunk az utóbbi történt, de kellemesen csalódtunk.

Viszont ha arra kerül a sor, hogy beszéltek vele, akkor finoman, de kíméletlenül meg kell neki mondani mindent, hogy tiszta lépet kapjon.Ha nekiestek, hogy nem jöhetsz hozzánk, mert stréber vagy, akkor joggal akadna ki.Finoman rá kell őt vezetni arra, amit nem szerettek benne.Jó esetben megérti, rosszabbikban megharagszik, de az már nem a ti hibátok lesz.

2013. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak tudod, képes arra, hogy leül a szálláson bőgni ... aztán beteszik hozzánk a tanárok :(
2013. aug. 9. 22:32
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én a második opciómat ezennel el is vetem.az ilyen emberrel én biztosan nem egyezkednék a közös szobáról.

Beszéljetek vele, ennyit tudtok tenni ti.Aztán ha leül bőgni és mégis hozzátok kerül, az már nem rajtatok múlott.

De ha valaki így jutna be az én tábori szobámba, keserves bosszút állnék érte.

2013. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pedig ezt fogja tenni, mivel senkivel nem beszél osztályba csak velünk, nem akarunk bunkók lenni vele. De már sok belőle.

Hogy kell megcsinálni, hogy alvás közbe bepisiljen ? :) kezét beleteszem vízbe? :D

2013. aug. 9. 22:42
 8/21 A kérdező kommentje:
És mi lenne az a keserves bosszú ?
2013. aug. 9. 22:42
 9/21 anonim ***** válasza:

Például igen, ha hideg vízbe teszed az egyik kezét, az jó.

De múlt héten a sulis biológustáborban az egyetemről visszajött segítők mesélték a tábori csínyeket.

Például borotvahabot nyomtak kb mindenhova a srácra, amíg aludt, meg hasonlók.

a legjobb az volt, hogy az egyik legjobb haverjának volt egy gitárja, és azt egyszerűen imádta.Egyszer eldugták, a srác persze kiakadt és mindenkin a gitárt kereste(pedig csak a szekrényben volt).Kikötözték két emeletes ágy közé lepedőkkel és elkezdték gumipapuccsal verni a srác hasát, hogy lecsillapodjon.Ez volt az egyik legjobb.Konkrétan senki sem mert elaludni, mert tudták, hogy az a biztos halál.

De sokféle dolgot ki lehet találni az ilyen idegesítő mitugrászok ellen.

2013. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:D :D :D ... és nem ébred fel ha hideg vízbe nyomom a kezét? :D
2013. aug. 9. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!