Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam neki vagy csak...

Elmondjam neki vagy csak hagyjam meg barátnak?

Figyelt kérdés
Kisgimnáziumba járok 5. osztályba. Van egy nagyon jó csaj osztálytársam akit pár hónapja vettem észre úgy igazán. Nagyon tetszik megértő,kedves. De sajnos nem tudom hogy mit tegyek. Elmondjam neki hogy mit érzek vagy még túl korai a szerelem?
2013. máj. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Annó szerelmes voltam általánosba egy osztálytársamba. Nem mondtam el neki, idővel kiderült hogy ő is belém volt esve. Megbántam hogy nem mondtam el neki. Ha elfogadod a tanácsom, elmondod neki amit érzel :)
2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd összeszedem magam és elmondom neki az érzéseimet.
2013. máj. 27. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni , nincs mit veszítened. Később csak bánni fogod ,hogy nem tetted meg.
2013. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az esetek 90%-ban viszonzott.Szóvál reménykedem hogy benne legyél. Ha pedig nem, elléggé snasz lesz 3évig még egy suliba/osztályba járni vele. A remény hal meg utoljára!:))
2013. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló!

Ha kisgimibe járok akkor az azt jelenti hogy mostantól számítva 8 tanév és két hét van még. De köszönom a választ.

2013. jún. 2. 18:32
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 11 évesen még hanyagolnod kellene a csajozást. De tényleg. Ráérsz te még azzal. Semmit sem jó elhamarkodni.
2013. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!