Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

el akarok hívni egy lányt,( kétszer smároltunk, sokat beszélünk, jól elvagyunk) viszont egy hete ennek a csajnak a barátnője részegen nagyon nyomult rám, de leállítottam, nem smároltunk, pont az eredeti leány miatt.

szerintetek megemlítsem neki ezt a sztorit hogy miatta nem lett semmi a barátnőjével mikor elhívom vagy ne, csak simán hívjam el?növelné ez az esélyeimet ha elmondom, vagy jólesne neki? vagy csak elijeszteném vele?


2013. máj. 26. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne említsd meg;az én meglátásomban ez nem lendítene a helyzeteden a lánynál, inkább csak felesleges kérdéseket vetne fel benne. De ha esetleg hall a történetről a barátnőjétől a későbbiekben, mondd el őszintén hogy volt. 18L
2013. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mondd el, de ne a meghíváskor, hanem amikor már együtt vagytok. Valószínűleg megtudná a barátnőjétől és akkor leszűri a maga tanulságát, vagy lehet, hogy megbántódna, hogy te meg sem említetted ezt neki.
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!