Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki mit érzek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mit érzek vagy ne? Ha nem mondom el, akkor nyomja a szívemet, ha el mondom attól félek szóba sem fog állni velem.

Figyelt kérdés
Kedvenc sportom a röplabda. A csapatomon kívűl el kezdtem járni egy másik csapatba, ahol nem verseny szerűen röplabdáznak csak vasárnap esténként játszanak 2 órát. Két hónap és 15 éves leszek. A csapatban én vagyok a legfiatalabb.20 évesek sokasága vesz körül. Nagyon jóban vagyok az összes csapat társsal. Két fiúval a legjobb a kapcsolatom. Az egyik most 22 éves. Annyira jóba lettünk pár hónap alatt, hogy hozzánk járt beszélgetni a Simsonjával (motor). Nagyon sokat beszélgettünk a facebookon. És így nagyon megismertük egymást. Elvitt motorozni. Voltam náluk amikor eltörte a térd kalácsát sütit vittem neki. Szóval nagyon össze kovácsolódtunk. És bele szerettem 5 hónap után. Az edző aki nagyon jóba van vele azt mondta nekem, hogy nagyon láttszik rajta, hogy tetszem neki. De kb. egy hónapja eltávolodott tőlem. Nem ír, nem jön felém. Nem értem miért.

2013. máj. 20. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért?

Mert te 14 vagy ő meg 22,azért.

Te egy álmodozó kislány ő meg lassan felnőtt férfi..

Rájött hogy semmit sem akar ettől.

2013. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne , hogy akar téged!! Aazért távolodott el, mert furcsán érzi magát amiatt, hogy ennyire fiatal vagy! Megrémült magától. Esetleg nem tudja rólad elképzelni, hogy bármi komolyba belemennél vele. Egyébként tényleg vannak rizikófaktorok ezt gondolom te is tudod... Mármint arra gondolok nyilván neked nem azok az igényeid a szexualitásban , mint neki.. Próbálj vele beszélni, de személyesen! A szeme el fogja árulni, ha többet akar. Ki fog bújni a szög a zsákból! Sok sikert!
2013. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El mondjam neki mit érzek vagy ne?
2013. máj. 21. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Bár gondolom azért távolodott el mert rájött ,h még csak 14 éves v ő meg már 22 éves felnőtt férfi.Sajnálom h ezt kell h mondjam de nagy az esély rá , h ne legyen ebből semmi biztos tetszel neki de túl nagy a korkülönbség. :( Szerintem felejtsd el v csak szimplán maradjatok barátok.:) De ez csak az én véleményem..:) sok sikert ! :)
2013. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is 15 vagyok, az osztálytársam is pont egy 22 éves pasival jár.

Eleinte, kivülállóként nézve nagyon furcsa volt, de mostmár mindenki elfogadta, a szüleik is tudják, meg minden.

Ha nekik sikerült, szerintem nektek is menni fog! :)

2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!