Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolát más is börtönnek...

Az iskolát más is börtönnek érezte gyerekkorában?

Figyelt kérdés

Én az óvodát, általános iskolát, gimnáziumot is utáltam.

A jegyeimmel alapvetően nem voltak nagy problémák, gimnáziumban is bőven hoztam a 4-es átlagot a tárgyak többségéből.


De, maga a rendszer, a tanárok az olyan volt, mint egy börtön vagy egy diktatúra, minden lépésedet megakarták határozni.Nem mehettél ki szabadon.Meg, véleményed sem lehetett, nem egyszer küldtek "elbeszélgetésre" az igazgatóhelyetteshez, mert "nagyszájú" voltam.


Otthon is mindig azt mondtam, na akkor holnap megyek a böribe.De a szüleim is így hívták, mások meg mindig kerek szemekkel néztek, mert tényleg azt hitték,hogy börtönből jöttem.Anyám mindig kérdezte ,hogy na mi volt a böribe ma?


A gimnázium után az egyetemet viszont nagyon szerettem.Szabad döntések sorozata,értelmes emberek oktattak...stn


tegnap 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is utáltam, főleg a középiskolát. Inkább dolgozok 10 évet, mint hogy egy hétre visszaülnék a suliba.
tegnap 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a munkás éetet is börtönnek érzem. Mindent is börtönnek érzek az életben.
tegnap 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!