Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek nyitottabb hogy...

Hogy legyek nyitottabb hogy kezdemenyezek beszelgetest ha leblokkolok eloben pedig nagyon szeretnek beszelni de keptelen vagyok ra?

Figyelt kérdés

Uj suliba jarok ma volt ilyen ismerkedos nap. Nagyon szeretnek veluk beszelni de szokatlan eloben a beszelgetes. Probaltam azert ma is tenni meg neha megszolaltam meg probaltam aktiv lenni a csapatmunkaba de igy csak az a csapat ismerhetett meg de azok meg eleg csendesek voltak. Legyszi segitsetek sokan ismerik egymast igy nem volt nagyon lehetosegem beszelni veluk mert sokan a cimbijukkel beszeltek. Volt egy srac aki elottem allt es elegge egyedulinek tunt o is lehet ot szivesen megismernem de eleg jol nez ki es felek igy semmi eselyem. Akikkel messengeren beszelgettem 2 lany azok joba lettek a nyaron egymassal igy lehez naluk mar semmi eselyem. Legyszi segitsetek nagyon szeretnek veluk joba lenni de eloben nem megy nagyon nem vagyok magabiztos es lehet dadogok is picit vagy remegek vagy valami illetve lehet be is kepzelek dolgokat pl rohogtrk mi utan beszeltem es felek rajtam rohognek. Legyszi segitsetek viszont nem szeretnem magam senkire raeroszakolni eleg introvertalt vagyok de szeretnek baratokat. Temat viszont nem tudom mirol kezdhetnem lehet meg kene kerdeezni hogy tetszik neked a suli meg ilyenek. Hetfoig szeretnem osszekaparni magam hogy menjen es merjek beszelni veluk de felek nem fog menni mert jon s lebkollokolas meg a dadogas esetleg meg elkezdek remegni meg nagyon verni a szivem es felek akkor vege mert utana semmi eselyem se lesz. Koszi ha elolvastatok legyszi cssk segito szandekkal irjatok.


16L(evvesztes vagyok meg ki kellett hagynom a sulibol 1 evet de roviden ennyi ne s korom legyen a lenyeg.)



aug. 30. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve elegge faradt voltam ma nem aludtam 2 napja lehet ez is ratett h nehezen ment de voltak rossz tapasztalataim is igy tenyleg szeretnem hogy ez most jol menjen
aug. 30. 16:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire rástresszelj. Ezek az emberek pont ugyanolyan kamaszok, mint amilyen te vagy. Lehet, hogy ők azt mutatják a külvilágnak, hogy mennyire magabiztosak meg extrovertáltak, de 100%, hogy nekik is vannak félelmeik, ők is rohadtul izgulnak, hogy jó benyomást tegyenek másokra. Próbálj nyitott lenni mindenkivel, nézz olyanok után, akiket még magányosnak látsz, és kezdeményezz beszélgetést! Beszélj a suliról, kérdezd meg, hogy tetszik nekik meg ilyesmi, és ne azon gondolkodj közben, hogy épp dadogsz-e vagy remegsz-e, hanem csak szépen, nyugodtan próbálj dialógust kialakítani. Sok sikert Neked! :)
aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!