Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok a strandon és van ott egy vízimentő aki tetszik.. többször észre vettem hogy bámul engem, meg mások is mondták hogy nézett. Elég szégyenlősnek néz ki, pár napig elsétált mellettem gyorsan, de tegnap köszönt. Bekövettem instán és visszakövetett. Holnap lesz az utolsó munkanap szóval ha ő lesz ott akkor mit tegyek? Esetleg ha nem lesz akkor ráírjak?

aug. 24. 15:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Mit tudsz eddig róla?

Ok, ő róla tudni véled, hogy nem épp a magabiztosság mintaképe, de mi a helyzet veled? Te hogy állsz önbizalommal?

aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 19 vagy 20 nem tudom. Ha nem mer akkor én oda megyek hozzá.
aug. 24. 17:35
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha szégyellős, akkor egy letámadással elrémítheted.


Szia, lenne kedved eljönni strandra munkán kívül is?

aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Ilyen kis szégyenlős de nem úgy néz ki.

Van egy olyan érzésem hogy holnap nem lesz ott.

aug. 24. 17:51
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha holnap nem lesz már meg is van az indok ráírni, mondd el neki hogy hiányzott neked, a fuldoklókmak meg még jobban 😄
aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
5. ez jó! :)
aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
😂😂
aug. 24. 18:36
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz tőle valamit, kérj segítséget vagy ilyesmi, abból ki tud indulni egy beszélgetés
aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Vagy hívd el meló után valahova, vagy ha ez nem lehetséges, akkor írd azt, amit #5-ös javasolt.
aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
11%

#5 👆👆👆

Na ez már rizz

Slayelj tovább queen

aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!