Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok a strandon és van ott egy vízimentő aki tetszik.. többször észre vettem hogy bámul engem, meg mások is mondták hogy nézett. Elég szégyenlősnek néz ki, pár napig elsétált mellettem gyorsan, de tegnap köszönt. Bekövettem instán és visszakövetett. Holnap lesz az utolsó munkanap szóval ha ő lesz ott akkor mit tegyek? Esetleg ha nem lesz akkor ráírjak?

aug. 24. 15:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Holnap írok rá mert már késő van
aug. 25. 19:37
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
ne halogasd örökre a dolgokat, mert bánni fogod, hogy nem tettél semmit. Bármikor rá lehet írni bármivel bárkire.
aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ráírtam 22:00 körül éjfélkor látta de nem válaszolt szóval nem tudom hogy fog-e válaszolni.
aug. 26. 07:09
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 mit írtál neki?
aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Azt hogy Sziaa. Nem jó?
aug. 26. 11:14
 26/30 anonim ***** válasza:
20%

hát arra nem biztos, hogy nagyon tud válaszolni, inkább valami kérdést kellett volna szerintem, hogy mindenképp kelljen válaszolni

De persze így is lehet hogy fog, de most szerintem nem nagyon tud ezzel mit kezdeni, ha még mindig nem válaszolt

aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy mit kellett volna kérdeznem
aug. 26. 18:55
 28/30 anonim ***** válasza:

nem írt azóta sem?

Lehet nem érdekled, csak bejöttél neki külsőleg

aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Azóta sem írt, amúgy nem valami csajozós
aug. 28. 18:21
 30/30 anonim ***** válasza:
hagyd, ha nagyon kelleszz neki, visszaírt volna.
aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!