Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményezzek beszélgeté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek beszélgetést egy buliban megismert fiúval?

Figyelt kérdés
Nem nagy sztori, egy busszal jöttünk el a helyről (másokkal együtt) és közben beszélgettünk. Nagyon szimpinek tűnt, elkértem az instáját. Ma ráírtam valami mondvacsinált témával. Elég lassan írogat vissza, lehet nincs kedve velem beszélgetni. Én azért szeretném folytatni, de nem nagyon tudom, milyen témákat dobjak be, lehetőleg úgy, hogy ne legyen gyanús. Valakinek valami ötlet?

2022. júl. 3. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
csak írj rá szimplán, milyen napja volt, ha visszakerdez válaszold meg, aztán kérdezz valamire rá a napjából, fűzz hozzá valamit, majd folytasd.
2022. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell sokat írogatni, hívd el talizni. Ismeritek már egymást személyesen, szóval nem érdemes húzni az időt, ráadásul az is egy jel, ha nem akar elmenni veled.
2022. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy barátnője van
2022. júl. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!