Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsulis kolis életben ezek...

Középsulis kolis életben ezek a feltételek adottak lesznek?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy szeptembertől kolis leszek mert 60 km-re van az iskola ahova járni fogok.


Sajnos elég nehezen tudok alkalmazkodni másokhoz, bár nagy igényeim nincsenek de nekem nagy szükségem van egy pár óra hosszányi én időre, amikor csak bezárkózok a szobába és egyedül vagyok.

A másik, hogy én aludni csak teljes sötétségben és csendben tudok. A csendet olyannyira kell érteni, hogy a horkolást sem bírom, attól a hajam tépem ki. Kisebb gyerekkorban is mikor nagyszüleimnél aludtam és rendszeresen csöpögött a bojler attól megőrültem és addig nem nyugodtam míg alá nem tettünk valamit, ami felfogja a csepegés hangját. Tanulni csak hangosan tudok úgy, hogy hangosan ismételgetem meg magyarázom magamnak az anyagot. Nagy dolgot elintézni wcn szintén csak teljes csendben tudok, olyannyira, hogy itthon is mindig akkor megyek el amikor egyedül vagyok. Ha már reggel rám jön és tudom, hogy délután egyedül leszek akkor addig tartogatom. Ha nem megoldható az egyedüllét akkor éjszaka intézem el.

Ja és aludni csak kizárólag egy szál boxer alsóban tudok télen-nyáron hőmérséklettől függetlenül.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, szerintem minden mást könnyen megoldok, de ezek amiket leírtam nagyon érzékeny pontok nálam.


Ezek a feltételek mennyire lesznek adottak egy középsulis koleszben?



júl. 13. 01:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Ajjaj, nehéz idők várnak rád. Vagy megváltozol, vagy elbuksz.
júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire nem lesznek adottak. Remélem nem komoly a kérdés és magadtól is vanannyi eszed, hogy tudd, mekkora marhaságokban reménykedsz.
júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha így fogsz viselkedni, kiutálnak téged a kollégiumból. 😬
júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"Így fogsz viselkedni"


Hogy? Nem hinném, hogy olyan eget verő dolgaim lennének. Biztos csak van rá megoldás, nem?

júl. 13. 01:49
 5/32 csókszűzincel válasza:
100%
Nem utálnak ki, de ezek a körülmények nem adottak sajnos. :(
júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
A felsoroltak közül mindegyik illik rám és hasonló helyzetben vagyok, csak az egyetemi kolival kell megkűzdjek szeptembertől.
júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Neked ott véged lesz.Gyűlölni fognak

Illetve szarja le mindenki hogy neked mi jó

júl. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kemény évek fognak rád várni :D
júl. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Ebből baj lesz more
júl. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nagyon nem gondoltad át... én középsulis koleszban 3 másik emberrel voltam egy szobában. Kb sosem volt teljes csend, sosem voltam egyedül szobában, mert nem hogy valamelyik szobatársam, de sokszor még 1-2 haverjuk is ott volt napi szinten.

a boxer az nem hiszem hogy bárkit is zavarni fog, a többi annál inkább. Én átgondolnék egy olyan iskolát ahova be tudsz járni, mert keserves 4 évnek nézel elébe

júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!