Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimis lányok miért tűrik, sőt...

Gimis lányok miért tűrik, sőt viszonozzák hogy 40-es férfi tanár fogdossa őket?

Figyelt kérdés

Láttam év közben rendszeresen hogy a pasit így körülrajongják, az meg így bármikor beszél velük akkor megérinti, végigsimítja a hátukat, vállukat. Év végén meg még így tömegesen ölelgették.


Mi ez a beteges dolog???



júl. 2. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert gondolom tetszik nekik.
júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Jobb jegyért.
júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is ez ment annó, undorító.
júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon remélem hogy tettél feljelentést a férfi(ak) ellen.

Te is a társadalom része vagy, kötelességed tenni azellen, hogy a gyerekek ebben a kultúrában nőjenek fel. Ha egy felnőtt hím odamegy egy gyerekhez, degenerált módjára viselkedik, és egy másik felnőtt hím ezt szó nélkül végignézi anélkül hogy korrigálná ezt a viselkedést, akkor a gyereklány sem fogja megkérdőjelezni, hogy természetes-e hogy felnőtt dögök taperolják.


"it takes a village to raise a child" - vagy mi.


Az meg hogy még a gyereket hibáztatják általában ezért... Le sem tudom írni hogy mit mondanék az ilyennek, mert csak törölnék a válaszomat.

júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4


de még a szülőket sem zavarja, évzárón a szülők előtt ölelgették a pasit a lányok

júl. 3. 05:37
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Hátát, vállát megérinti valakinek. Nem nagy dolog.

Amúgy vagy bejön nekik, vagy a s.ggét nyalják a jobb osztályzatért.

júl. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
kamaszlányaim vannak, alapvetően egy ölelés engem sem zavarna, most az úgyis divat ennél a korosztálynál, alaphangon nincs benne szexualitás
júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, szerintem te csak irigykedsz a tanárra. Azt szeretnéd, ha az a sok fiatal lány téged ölelgetne.
júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem lenne szabad férfiakat tanárnak engedni..
júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Mikor en voltam fiatal, ilyen akkor volt, mikor a tanar nagyon jo pasinak szamitott es a lanyok, mint valami rocksztart, rajongtak korul. Emlekein szerint a korunkbeli fiukat nem vettuk pasinak, aki idosebb volt nalunk, azt nem ven szarnak, hanem szexinek lattuk. Mar akit persze.

Csak a tanarnak ezt nem szabad hagynia, elveznie, akkor is, ha ember legyen a talpan, aki fabol van.

júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!