Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szivatnak a többiek a táborba...

Szivatnak a többiek a táborba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Táborozni vagyunk az osztállyal. Ma jöttünk és péntekig leszünk. A szobák úgy vannak megcsinálva, hogy 8-an vagyunk és a 8-ból 6-an szivatnak folyton megállás nélkül.


Délután mikor ide értem rám jött a hasmenés így megpróbáltam sunyiba elmenni wc-re ami sikerült is, de észrevettek és elkezdték verni a wc ajtót. Mondtam, hogy álljanak le de ők csak nevettek rajta jó hangosan. Aztán ez fő téma lett, hogy összefostam a wct.

Aztán állandóan nyakon csap valaki. Sunyiba mögém lopóznak majd gyors mozdulattal nyakon csap, én oda fordulok és abban a pillanatban valaki a másik oldalamról szintén nyakon csap és ezen is nevetnek. Amikor iszok akkor meg azt csinálják, hogy megpöckölik a palackot, hogy magamra borítsam a vizet.

Zuhanyzásnál valahogy kinyitottàk az ajtót és ellopták a törülközőmet meg a ruhámat és várták, hogy menjek ki egy szál fszban, hogy lefotózhassanak meg rajtam nevessenek. Na én nem mentem ki. 2 óra hosszát várakoztam a fürdőben mire megunták és inkább beadták a ruhát meg a törölközőt mert rájöttek, hogy úgyse fogok kimenni.


Aztán utána nagy nehezen valahogy elkerültem őket és elbújtam itt a szállónak egy csendesebb részére ahol nem találnak rám. Ők most elől kint vannak az udvaron, én meg itt elbújva hátul. Ha holnap lenne az utolsó nap akkor biztos, hogy itt ébren megvárnám a reggelt de így hosszú lesz, hogy még holnap is itt alszunk de én már előre félek, hogy hogyan fognak megszivatni az éjszaka.


Mi tévő legyek? Szólni nem fogok a tanárnak mert azzal tuti én húzom a rövidebbet. Arra is gondoltam, hogy oda csapódnék a lányokhoz, mert ők sose bántottak meg mindig kedvesek voltak velem, csak akkor meg látni fognak és oda fognak jönni szivatni és nekem az nagyon megalázó lenne a lányok előtt. Szóval tanácstalan vagyok. Segítsetek légyszi, mert ez így hosszú lesz még, hogy holnap is itt alszunk.



jún. 27. 00:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanez volt 93-ban Sikondán😥


Ha teheted menj haza.

szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Legkozelebb így tegyél.

Még jó, hogy amikor 93-ba voltam nem volt okostelefon.

szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nagyon nehéz helyzetben vagy, és teljesen érthető, hogy el vagy keseredve emiatt. Senki nem érdemli meg, hogy így bánjanak vele, és amit most tapasztalsz, az bántalmazás. Bár értem, miért érzed úgy, hogy nem szeretnél szólni a tanároknak, az ilyen helyzetekben a tanárok dolga, hogy közbelépjenek és biztosítsák, hogy mindenki jól érezze magát a táborban. Ha továbbra is hagyod, hogy így bánjanak veled, az csak rosszabb lesz, és nehéz egyedül megoldani.


Az, hogy a lányokkal jól kijössz, egy pozitív dolog. Talán próbálj meg velük tölteni több időt, még ha nehéz is. Lehet, hogy ha látnak, hogy vannak emberek, akik támogatnak téged, kevesebb esélyt kapnak a bántalmazóid arra, hogy újra szivassanak. És ha a lányok kedvesek voltak veled, talán ők is segíthetnek abban, hogy ne érezd magad egyedül.


Az is fontos, hogy ne próbáld elkerülni a problémát úgy, hogy teljesen elbújsz. Ha megpróbálsz szólni másoknak, akik melletted állhatnak – akár egy tanárnak, egy megbízhatóbb osztálytársadnak, vagy a lányoknak –, az segíthet megvédeni magad. Néha a bántalmazók csak azért folytatják, mert látják, hogy nem áll fel senki ellenük.


És végül, tudd, hogy nem a te hibád, hogy így bánnak veled. Az ő viselkedésük nem rólad szól, hanem róluk, és valószínűleg mindent megtesznek azért, hogy megalázzanak másokat, mert magukban van valami problémájuk. Az, hogy most félsz, teljesen érthető, de a bátorság nem abban rejlik, hogy nem érzel félelmet, hanem abban, hogy a nehézségek ellenére is megpróbálsz lépni.

szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!