Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szivatnak a többiek a táborba...

Szivatnak a többiek a táborba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Táborozni vagyunk az osztállyal. Ma jöttünk és péntekig leszünk. A szobák úgy vannak megcsinálva, hogy 8-an vagyunk és a 8-ból 6-an szivatnak folyton megállás nélkül.


Délután mikor ide értem rám jött a hasmenés így megpróbáltam sunyiba elmenni wc-re ami sikerült is, de észrevettek és elkezdték verni a wc ajtót. Mondtam, hogy álljanak le de ők csak nevettek rajta jó hangosan. Aztán ez fő téma lett, hogy összefostam a wct.

Aztán állandóan nyakon csap valaki. Sunyiba mögém lopóznak majd gyors mozdulattal nyakon csap, én oda fordulok és abban a pillanatban valaki a másik oldalamról szintén nyakon csap és ezen is nevetnek. Amikor iszok akkor meg azt csinálják, hogy megpöckölik a palackot, hogy magamra borítsam a vizet.

Zuhanyzásnál valahogy kinyitottàk az ajtót és ellopták a törülközőmet meg a ruhámat és várták, hogy menjek ki egy szál fszban, hogy lefotózhassanak meg rajtam nevessenek. Na én nem mentem ki. 2 óra hosszát várakoztam a fürdőben mire megunták és inkább beadták a ruhát meg a törölközőt mert rájöttek, hogy úgyse fogok kimenni.


Aztán utána nagy nehezen valahogy elkerültem őket és elbújtam itt a szállónak egy csendesebb részére ahol nem találnak rám. Ők most elől kint vannak az udvaron, én meg itt elbújva hátul. Ha holnap lenne az utolsó nap akkor biztos, hogy itt ébren megvárnám a reggelt de így hosszú lesz, hogy még holnap is itt alszunk de én már előre félek, hogy hogyan fognak megszivatni az éjszaka.


Mi tévő legyek? Szólni nem fogok a tanárnak mert azzal tuti én húzom a rövidebbet. Arra is gondoltam, hogy oda csapódnék a lányokhoz, mert ők sose bántottak meg mindig kedvesek voltak velem, csak akkor meg látni fognak és oda fognak jönni szivatni és nekem az nagyon megalázó lenne a lányok előtt. Szóval tanácstalan vagyok. Segítsetek légyszi, mert ez így hosszú lesz még, hogy holnap is itt alszunk.



tegnapelőtt 00:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a tanároknak, vagy ha tudsz pörkölj oda nekik
tegnapelőtt 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp szólj a tanárnak
tegnapelőtt 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor utána még jobban szivatva leszek. Ha szólok annyi lesz, hogy rájuk szól, ők látszólag szánják-bánják majd aztán még jobban meg leckéztetnek.
tegnapelőtt 00:44
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy gázsprayt.
tegnapelőtt 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nyugodtan odamehetsz a lányokhoz, gondolom nem most először szivatnak, láttak már ilyet, mégis kedvesek veled.

De a lényeg, hogy próbáld úgy felfogni, hogy ez is eltelik egyszer, felnőttként könnyebb megvonni a vállad és nem foglalkozni ezzel, de te is próbálkozhatsz vele azért, remélhetőleg hamarosan nem is fog érdekelni az egész (maximum a rossz emlék, ha hagyod, hogy azzá váljon).

Kitartás!

tegnapelőtt 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Még mindig itt vagyok elbújva de már kezdek álmos lenni nagyon. Vissza kéne menni a szobába, de érzem, hogy nagyon meg leszek szivatva.


Már elhalkult a légkör, szobában van mindenki rajtam kívül szerintem.

tegnapelőtt 01:18
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, hogy ezt irom, de magadnak adtal pofont, hogy belementel ilyen hosszu idore egy eletteret megosztani effele degeneralt barmokkal. Ha a tanar szerint kotelezo, egyszeruen beteget jatszol, letojod. Nem kotelezhet taborra, akarmit mond, akoor is, ha ezt o elhiszi. Ha meg magadtol mentel, nem tudom, mire szamitottal. Meg amikor iskolas voltam, hasonlo balfaxok miatt eszembe nem jutott volna taborba menni veluk.
tegnapelőtt 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#8 Igazad van valahol. Következő alkalommal biztos nem is megyek. Ez volt az utolsó. Valahol mindig azt hiszem, hogy most nem így lesz, meg már most csak megváltoznak de nem. Nem változtak meg.


Mikor síelni voltunk oda tavaly Ausztriában, az egyik arra is képes volt, hogy egy meredek lejtőn szándékosan nagy sebességgel meglökött és lebukfencenztem a hegyről vagy 60 métert. Az volt a szerencsém, hogy ki tudott mindenki kerülni. A végén meg még nevetett rajtam egyet és ott hagyott. Alig bírtam felkelni, meg még utána vissza kellett mennem az elhagyott sílécért ami le repült a lábamról.


Na mindegy, szerintem vissza megyek a szobába, veszek egy nagy levegőt és eltűröm valahogy őket. Alszok egyet és holnap éjjelt már ébren is ki bírom.

tegnapelőtt 01:40
 9/20 anonim válasza:
Kitartást!
tegnapelőtt 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Készíts felvételeket és mutatsd meg a tanárnak.

Ha nem intézkedik, akkor akár rendőrségi ügyet is lehet csinálni belőle.

tegnapelőtt 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!