Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért miért én vagyok bunkónak...

Ezért miért én vagyok bunkónak beállítva?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki pár éve nagyon bejött és igazi ócska, önbizalomhiányos simpként pár naponta, hetente lájkoltam az új fotóit Instán, reagáltam az eltűnő történeteire, amin ő szerepelt. Válasz sosem volt, mindig csak "látta", de tiltani sosem tiltott.


Idén egyetemen szaktársak lettünk, pár hete aztán felvette velem a kapcsolatot, az egyetemmel és a szakkal kapcsolatban kért segítséget. Hozzáteszem, olyan dolgokról van szó, amiket világosan kiemeltek előadásokon, aki pedig nem volt ott, öt perc alatt utána tud nézni a neten.


Az előzményekre - és az érdeklődés elmúltára - tekintettel az üzenet elolvasása után nem reagáltam. Később visszajutott a fülembe, hogy emiatt tahónak gondol.


Mégis miért kellett volna válaszolnom? Aki annyira nem képes, hogy három másodperc alatt visszaírja, hogy "bocsi, nem", az miért vár különb elbánást magával szemben?


Szerintetek helyesen jártam el?


jún. 18. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Köztes, egyéb álláspont, leírom
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

De most várj..

Attól hogy nyomtál egy szívecskét a történetére vagy odaírtad, hogy “szép vagy” mit vártál? Na meg likeoltad a képeit. Kb minden csajjal ezt csinálja 100 pasi naponta.

Vagy írtál neki, hogy “szia lenne kedved” vagy akármi?

Mert ha a fentebbiek miatt igonrálod akkor eléggé nagy gondok vannak, ha az utóbbi miatt akkor talán kicsit érthetőbb a dolog.

De nem kell azt játszani amit a másik visszaírsz, hogy ne legyél bunkó és szépen lerázod, ha nincs hozzá kedved…

jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Most őszintén azt hiszed, hogy te voltál az egyetlen férfi aki lájkolta a fotóit, meg történetét? Egy nap elmenne azzal, hogy random pasiknak írkál, hogy bocsi, de nem.

Ha meg annyi vér nem volt akkor a pucádban, hogy írásban kezdeményezz, ne pedig ilyen ovis módszerrel, akkor ne játszd az agyad most. (lájkollal, de nem írom, hogy mit szeretnék ugyanaz mint az oviban meghúzom a hajad aztán elszaladok.)

Egyébként pedig ha egy másik szaktársad kérne tőled segítséget akit nem akartál volna felszedni, neki segítettél volna?

jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Jól tetted. Az igazi attention whore 3,141csák azt gondolják, körülöttük forog a világ, aztán annál nagyobb a pofára esés, amikor rájönnek, nem mindig így mennek a dolgok.


Másoknak azért segíts, ha ilyen helyzet adódna még.

jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Tehát összegezzük a tényeket: a kérdező azért egy bunkó paraszt valakivel, mert az nem ugrott rögtön a f_aszára egy idegennek aki LÁJKOLTA A KÉPEIT...?


Hova süllyed az a világ.

jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Tehát egy bókra nem reagálni nem problémás (sőt), de egy (messze nem életbevágóan fontos) segítségkérést ingorálni már "bunkó parasztság"?


Érdekes ez a kettős mérce.

jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Jól lepontoztak mindenkit az incelek :D
jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó, te biztosan férfi vagy.

Ha te felraksz egy képet, story-t valamit magadról. Azt 120 ember belájkolja, szivecskézi, akkor te mind a 120 embernek megköszönöd?

Akkor is, ha az illetőt max látásból ismered és a büdös életben egy szót sem beszéltél vele?

jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
#5 De mégis mire kellene ilyen esetben reagálni? Milyen bókra? Hiszen az nem volt. Vagy mi ilyenkor a helyes teendő? Minden random idegennek egyenként írni kell, hogy szia, nagyon köszönöm, hogy LÁJKOLTAD A KÉPEM, meg akarlak ismerni és házasodjunk össze? :D
jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi az 5-ösnek ment.
jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
#7 Lehet félre lettem értve, én pont azt kritizálom, hogy a kérdező pusztán azért paraszt valakivel, mert az nem reagált a szaros lájkjaira.
jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!