Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utána hogy érzet, udvariatlann...

Utána hogy érzet, udvariatlannak, nevetlennek gondolhatott?

Figyelt kérdés

Üdv!

Máma azt történt hogy kollégiumban mikor nyitottam ki az ajtót rám köszönt az egyik kolistársam hogy csá én csával köszöntem vissza. Nos nem is ezzel lenne a főbb gond hanem hogy mikor beléptem az ajtón az egyik takarítónő ott volt és ránéztem és véletlen reflexből csával köszöntem neki is. Nyilván egyből elnézést kértem és meg is magyaráztam a szituációt és mosolyogva mondta hogy semmi gond. Viszont attól félek hogy mások is udvariatlannak és nevetlennek gondolhattak mert mások is voltak ott. Nagyon kellemetlenül éreztem magam és érzem is meg szégyellem is magam még akkor is ha véletlen volt és még ha elnézést is kértem és meg is magyaráztam a helyzetet.



jún. 10. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem foglalkozik veled ennyit, hidd el.
jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszeltetek, o mosolygott, mar elfelejtette. Nem gondol rad rossz szajizzel, ne aggodj ezen
jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor gondol rólad bármit is 1percig , ha nem kérsz elnézést azonnal.
jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ah nem, sok szitut tulgondolunk... nalam pl egy osztalytarsam el kezdett magyarazkodni, amikor elottem valami kinosat csinalt, aztan mondtam is neki, hogy amugy ha nem magyarazkodna emiatt, akkor eszre sem vettem volna. 😅
jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne kell túlgondolni, mert az nagyon feltünő. Én is próbálok változtatni rajta amúgy.
jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!