Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érzet más is furákat emberek...

Érzet más is furákat emberek között kint az utcán, vidéken főleg?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsákat tapasztaltam mikor sorban állok a boltban is (van párom is egyébként) ez itthon van kisvárosban lakom de ha nem figyelek valamire vagy nincs valami a fejemben vagy nem csak állok, akkor valami furcsát közölnek felém vagy már nem kommunikálnak velem. Mostanában amúgy is ha nem pont olyat mondok ami érdekli vagy nem tudom akkor meg hamar idegesek lesznek de máskor meg nem figyelnek aztán ha szólok akkor alig válaszolnak de én még türelmes típus vagyok de a türelmetlenebbekkel még nehezebb.
máj. 28. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés? Amit írsz az nem fura.
máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon ködös ez a megfogalmazás. Mégis kik közölnek feléd furcsa dolgokat? Idegenek? És hogy jön ide hogy van e párod vagy nincs?
máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igen. Az ellen nem véd, de a vizbű veszi ki a zokszigént...
máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább te "közölsz furcsákat" mások felé?!
máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne otthon inni.
máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy a videki embereknek furcsa a kisugarzasuk? Altalaban suttyo proli telepuleseken furak az emberek igen, foleg akik nova boron nottek fel...
jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!