Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a furcsa melegség érzet...

Mi ez a furcsa melegség érzet a melkasomban?

Figyelt kérdés

Évekig össze voltunk veszve a nagymamámal viszont október környékén kibékültünk. Nemrég átmentem a nagymamámhoz s együtt főztünk beszélgettünk. S az az ötlete támadt,hogy megtanít varrni varró géppel s csinált hajgumit scrunchy-t vagy nem tudom, hogy írják...


Meg kérdeztem, hogy, hogy csinált erre azt válaszolta hogy mivel nemsokára elutazom a barátaimal Balatonra ezért legyen elég.


Azóta van egy furcsa melegség érzet enyhe bizsergésel a melkasomban s nem tudok rajönni, hogy mi lehet ez...


Lehet hülye kérdés,de én már nagyon régóta nem éreztem ilyet így nem tudom, hogy ez mi lehet.


2023. máj. 21. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hülye kérdés egyáltalán, szereted az öreglányt, ezért van melegség érzés a mellkasodban.
2023. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!