Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Történt olyan, hogy meghalt...

Történt olyan, hogy meghalt egy tanárod, vagy osztálytársad?

Figyelt kérdés
Mi történt vele? Hogyan tudtátok meg? Mi volt az utóélete az iskolában/az osztályban?

2021. aug. 23. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%
*sulinkba
2021. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alsos osztalyfonokom halt meg hasnyalmirigy-rakban. Akkor mar egyetemista voltam, de elegge megrazott. Nagyon szerettuk altalanosban, es az egesz iskola is kedvelte.
2021. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Testitanárnő, 45 körüli volt. Fulmináns leukémia, úgy tudom.

Hetekig nem tudtam semmi másra gondolni.

2021. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tegnapelőtt az egykori, középiskolai osztályfőnököm önkezével vetett véget életének magánéleti okok miatt (főbe lőtte magát). 44 évet élt, testnevelés szakos volt.


Éveken át szerelmes voltam belé, de ő nem viszonozta az érzéseimet (19 évvel volt nálam idősebb, Anyukámmal egy évben született, a nagy korkülönbség miatt tartott a társadalmi megítéléstől), viszont, mint diákot, nagyon szeretett. Mélyen megrázott a halálhíre, még mindig nem tudom felfogni. :'(


25/N

2022. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Anyukám közölte velem a hírt, tegnap egész este virrasztottak a középiskola előtt, rengeteg diák vonult, ahogy hallottam.
2022. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!