Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Történt olyan, hogy meghalt...

Történt olyan, hogy meghalt egy tanárod, vagy osztálytársad?

Figyelt kérdés
Mi történt vele? Hogyan tudtátok meg? Mi volt az utóélete az iskolában/az osztályban?

2021. aug. 23. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Óvodában az egyik csoporttársamat megrázta az áram. Középiskolában meg az egyik osztálytársam felakasztotta magát.
2021. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%
Igen, több tanárom is és két volt osztálytársam, de akkor már nem voltam iskolás. Gimibe jártam, mikor egy tanárnő, aki engem nem tanított és alig ismertem, meghalt.
2021. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
95%
Idén tavasszal a töri tanárom, súlyos beteg volt és nagyon gyorsan elvitte :( Sajnos későn derült ki a baj. Nagyon sajnálom még most is, ha eszembe jut, jó tanár volt.
2021. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%
Történelemtanár vesebeteg volt, meghalt. Másik tanár öngyilkos lett, osztálytársam - már az érettségi után - motorbalesetet szenvedett.
2021. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
Gimiben egyik osztálytársam autóbalesetben. Nagyon megrázott mindenkit, mert az egész osztály nagyon szerette a lányt.
2021. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
91%

Gimiben egy évfolyamtársunk 15 évesen öngyilkos lett. Meleg volt és folyamatosan szivatták emiatt.


Akkor nem különösebben rázott meg az eset, de így utólag visszagondolva borzalmas, hogy tényleg mit műveltek vele, mielőtt feladta.

2021. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
A 10. hez csak annyit hogy aztaqrva. Nekem nem volt ilyenem
2021. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt általános iskolai osztálytársam halt meg 4 éve (21 évesen). (Azt hiszem, balesetben.) Sokkolt a hír, mert jóban voltunk, bár nagyon régóta nem beszéltünk akkor már.

Szintén általánosban volt, hogy egy, a suliba járó ikerpár egyik tagját halálra gázolta egy autó iskolába menet, de őket nem ismertem. Azóta is vannak mécsesek annál a kereszteződésnél, pedig már 15 éve biztosan megtörtént az eset.

Aztán középiskolában egy tizedikes lány halt meg leukémiában, pont az érettségim előtti hétvégén. Akkor sokat gondolkodtam azon, hogy milyen rövid az élet, és hálásnak éreztem magam, hogy egészséges vagyok, nem volt képem panaszkodni amiatt, hogy sokat kell tanulnom a tételeket, mert szerencsésnek tartottam magam, hogy míg én lehetőséget kapok a tanulásra, ő már sajnos az életre sem...

Utána az OKJ-tanfolyamon volt egy informatikatanárunk, aki talán 1-2 évvel azután halt meg, hogy végeztünk.

Azóta már valószínűleg haltak meg tanáraim, csak nem tudok róla.

2021. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pár éve a fizika tanárom. Nagyon szerettem, a tantárgyból is jó voltam, ő készített fel versenyekre is.

Az egyik osztálytársam írt rám egy nyári napon, hogy meghalt a tanárunk mert elütötte egy autó kerékpározás közben :(

Ráadásul a szegény felesége is látta mindezt, mert együtt bicikliztek


Sírtam egy jó darabig


L

2021. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok, ez lemaradt: az még durva volt ebben az eseményben, hogy egy olyan fiú gázolta halálra véletlenül, aki ugyanúgy a sulikba járt

És emiatt nem lehetett rendőr a srác, elvileg

2021. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!