Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Történt olyan, hogy meghalt...

Történt olyan, hogy meghalt egy tanárod, vagy osztálytársad?

Figyelt kérdés
Mi történt vele? Hogyan tudtátok meg? Mi volt az utóélete az iskolában/az osztályban?

2021. aug. 23. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

A fizika tanárom halt meg, több, mint 1 éve. Nagyon szerettem, egyik kedvenc tanárom volt.

2021. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
2 tanárom és egy tanítványom halt meg. 3 teljesen eltérő történet ez...
2021. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik osztálytársam még gimiben,folyamatosan csúfolták az osztálytársaim,aztán öngyilkos lett,kiugrott otthon az ablakon.


Tanárom az nem halt meg.

2021. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik tanárom halt meg. Tudom, elég szomorú, de a legtöbben örültek neki... De elég fura tanár volt. Például kitűzve hordta magán a covid oltási papírját és elég furcsán tanított. Online oktatás alatt törpikéimnek hívott minket, pedig 10.esek voltunk. Fura volt, de azért szomorú, hogy 30-40 éves létére meghalt.
2021. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

igen tanárom, de már nem is oda jártam, szóval tökmindegy

amúgy se volt semmilyen kapcsolatom vele

egyáltalán nem érintett meg a dolog

2021. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy volt osztálytársam általánosban. 30 évesen egyszer csak összeesett az utcán minden előjel nélkül. Kedveltem. Volt osztálytársaktól tudtam meg.
2021. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk általánosban egyszer ki volt tűzve a fekete zászló, de akkor kb. olyan 8 éves lehettem, de fogalmam sincs, hogy felnőtt volt-e vagy gyerek.
2021. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
3. Miért csúfolták azt a gyereket?
2021. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
alacsony volt,kicsit duci,meg mindig csendben volt...ezért pécézték ki maguknak.
2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

Igen, egyszer meghalt a fél tanári kar nálunk még 5 éve, és gyorsan, hogy a ballagásra legyenek, fel kellet venni úgymond kamu tanárokat akik helyetesítették a régi tanárokat. A tanárok az osztálykiránduláson haltak meg miután külföldön voltunk osztálykiránduláson, és ettek valamit csoportosan és attól múltak ki, sajnálom őket, mert jó tanárok voltak. Az az egy tanár hozta vissza Magyarországra utána a gyerekeket aki életben maradt.


Sajnos nem kamu a sztorim!!!

2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!