Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavar, hogy a legtöbb volt...

Zavar, hogy a legtöbb volt gimis osztálytársam most végzett BA-n, én pedig osztatlan képzésen vagyok, amiből még van 3 évem hátra. Ötletek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mint egy semmirekellő léhűtő, hogy másoknak a 3 év alatt meglett a sima alapszakos diplomájuk, már van végzettségük, én pedig még csak most járok az osztatlan képzésem felénél.


Hogyan érezhetném jobban magam?



2021. máj. 29. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Mire jársz?
2021. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Érd el hogy ne zavarjon. Ennyi
2021. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanári. Jól megy, nem csúsztam meg semmiből, csak szimplán 6 éves a képzés időtartama, gyakorlattal együtt.
2021. máj. 29. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Milyen tanár leszel?
2021. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Az alapképzés nem ér annyit, mint a te mesterképzéssel egyenértékű osztatlanod. Egy alapképzést úgy beállítani, mintha egy doktorija lenne az embernek, ANNYIRA gyerekes. Mire a többiek elvégzik a mestert (már, aki...), addigra "egálban" lesztek.
2021. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Thispain ***** válasza:
78%
A szüleid annak tartanak?
2021. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Neked is diplomád csak magasabb szintű. Ennyi
2021. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd így, az ő képzésükben meg mesterrel egyutt 5 ev alatt vegzik el. Ha egyaltalan mennek. Szoval sz rd le. 5 te miről beszélsz? A tanari orvosi fogorvosi gyogyszeresz, jogasz( bocs ha kimaradt valami) mind osztatlan kepzes maradt.

Nyilvan neked azert rossz mert ennyi ev utan nincs egy merfoldko hogy na ezen tulvagyok, így úgy tunhet hogy egy helyben topogsz. De ez nem így van. Nekik meg sz.r 2x allamvizsgazni, meg kozbe felvetelizni, 2x szakdolit írni. Mindenki szív valahogy. Gondolj ezekre.

2021. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne másokhoz hasonlítsd magad! 2 év múlva Neked is meglesz a diplomád, ami lehet többet ér majd, mint az övéké.
2021. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozzál vele. Neked picit később indul be az élet.

De, ha belegondolsz, akkor ha elvégzik az MSC képzést, akkor összes tanulási időben közel lesztek. Ne érezd rosszul magad ezért.

2021. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!