Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok kezdővel viselkednek így...

Sok kezdővel viselkednek így a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem. Egy alkoholista próbált betanítani. Aki ott családtag ezért lehet ott. Mindig hibàztam miatta az első héten ezért lekiabált csúnyán részegen és sértegetett. A főnök állandóan piszkál, cseszeget apró dolgokért, a többiek előtt megaláz. Múltkor az egyik munkatársamnak szépen szóltam. Ő erre lekiabált hogy mit képzelek magamról, ne ugráltassam nem a csicskám. Akkor mindenki nagyot nézett, senki nem értette mi a baja velem. Másnap a főnök bejött és a többiek előtt lecseszett hogy ne parancsolgassak ott senkinek és ne ugráltassam a többieket. Mikor elmondtam mi történt nem érdekelte. Nagyon sok dolog van amit le se írok inkább. Nem tervezem a karrieremet hosszú távon ott. De komolyan nem értem miért ilyenek velem. Kedvesen, tisztelettudóan álltam mindenkihez. Erre két ember kibeszél és kavar mögöttem. A főnökkel együtt. Úgy érzem nem vagyok szimpi nekik, de nem is értem miért. Másokkal is volt ilyen már?
2017. nov. 21. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

"Sajnos nem csak velem bánnak így. 1-2 havonta cserélődnek az emberek ott. Max. 1 évig bírja az akinek van türelme hozzá. Sokat gondolkodok a feljelentésükön."


Volt ilyen munkahelyem és gondolj abba bele, hogy a többieknek is vacak lehet ott dolgozni. Nem kell őket bírnod, mert láthatóan furkálódnak ellened illetve féltik az állásukat.


Ha bizonyítani tudod hogy alkesz, akkor munkaügyi bíróságra irány.

2017. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11: Na igen. Bárhogy is nézzük, az ittasság senkitől semmilyen formában nem tolerálható. Még ha én vagyok a főnök, és az egész hóbelevanc a tulajdonom, az akkor se úgy megy, hogy nap mint nap saturészegen megyek be, és piától bűzölögve terrorizálom a dolgozóimat. Ha kijön egy ellenőrzés, és rajtakapnak, szanaszéjjel büntethetnek.
2017. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az első munkahelyemen volt egy kolléganőm, aki valamiért nagyon nem kedvelt. Állandóan cseszegetett, minden apróságot szóvá tett, kiabált velem, már azért is én voltam a hibás, hogy miért nincs papír a nyomtatóban. Sajnos majdnem egy évet együtt kellett dolgoznunk, azután ő talált másik munkahelyet. Onnantól nyugi volt.

Én nagyon béketűrő vagyok, alapból nem utálok senkit, de ezt a kolléganőt sikerült megutálnom, tett érte nem is keveset.

2017. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!