Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok kezdővel viselkednek így...

Sok kezdővel viselkednek így a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem. Egy alkoholista próbált betanítani. Aki ott családtag ezért lehet ott. Mindig hibàztam miatta az első héten ezért lekiabált csúnyán részegen és sértegetett. A főnök állandóan piszkál, cseszeget apró dolgokért, a többiek előtt megaláz. Múltkor az egyik munkatársamnak szépen szóltam. Ő erre lekiabált hogy mit képzelek magamról, ne ugráltassam nem a csicskám. Akkor mindenki nagyot nézett, senki nem értette mi a baja velem. Másnap a főnök bejött és a többiek előtt lecseszett hogy ne parancsolgassak ott senkinek és ne ugráltassam a többieket. Mikor elmondtam mi történt nem érdekelte. Nagyon sok dolog van amit le se írok inkább. Nem tervezem a karrieremet hosszú távon ott. De komolyan nem értem miért ilyenek velem. Kedvesen, tisztelettudóan álltam mindenkihez. Erre két ember kibeszél és kavar mögöttem. A főnökkel együtt. Úgy érzem nem vagyok szimpi nekik, de nem is értem miért. Másokkal is volt ilyen már?
2017. nov. 21. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol emberek vannak, ott mindenütt ez van. Legyél vállalkozó, és akkor nem kell hülyékkel együtt dolgoznod.
2017. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én melóhelyem nagyon családias. Vannak lebaxások, de ezt leszámítva senki se ilyen.

Ezeket gyorsan hagyd ott

2017. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2 ilyen helyem az 1 nem tanitotak be.A másikban meg mindenki kiabált a másikal mert nem voltak képesek oda menni a másik elé innkáb kiabáltak mint az ovodába persze ott semm tanitotak be léptem is.Azt vettem észre hogy, nők vannak ilyen helyen többen szoval most olyat helyet keresek ahol nem lesz egy semm :)
2017. nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kinéztek az elején, a betanításom pedig elmaradt. Akire rá lettem bízva, az a szemembe tette a szépet, a hátam mögött meg fúrt ezerrel, mint kiderült. Én meg nem értettem miért ellenséges velem mindenki, amikor semmi rosszat nem tettem.

Egy év után kb. bemondta az unalmast és felmondott, elment máshova dolgozni. Ekkor kezdtek el nyitni felém az emberek és azóta nincsen semmi baj. Azóta nagyon jól érzem magam a munkahelyemen, szeretek itt lenni. Az első 1 év viszont pokol volt, fogalmam sincs hogy bírtam ki és mi tartott még ott.

2017. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valaki azért ilyen, mert hogy ővele is ezt csinálták kezdőkorában. Mint ahogy a katonaságnál is ez ment, a leszerelni készülők az akkori kopaszokon vezették le a feszültséget, amit ők magukba szedtek az elején.

Mellesleg egy részeg dolgozót én diszkréten jelentenék a főnöknek.

2017. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5! Nem tudom jelenteni azt aki iszik mert családtag itt. Szóval annyit és úgy iszik ahogy kedve tartja.
2017. nov. 22. 12:30
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
6: Akkor bemész a munkaügyi bíróságra, és jelented a dolgot. Ez munkahelyi terrornak minősül.
2017. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szívesen mennék, de ki tanúskodna mellettem? Az ottaniak féltik a munkahelyüket.
2017. nov. 22. 18:47
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
9: Azt talán el lehet érni, hogy kiküldjenek egy ellenőrzést alkoholszondával. Az mondjuk igaz, hogy ha csak veled bánnak tahó módon, akkor elég nyilvánvaló lesz számukra, hogy te jelentetted fel a helyet, és valószínű nem sokáig maradsz ott. De úgysem hosszú távra tervezel, ahogy írtad. Meg nem érné meg a becsületedért?
2017. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.

Sajnos nem csak velem bánnak így. 1-2 havonta cserélődnek az emberek ott. Max. 1 évig bírja az akinek van türelme hozzá. Sokat gondolkodok a feljelentésükön.

2017. nov. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!