Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kisgyerekesek! Valóban én...

Kisgyerekesek! Valóban én vagyok a rossz? Futamodjak meg vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvettek egy nagyon jónak tűnő munkahelyre. Bevallom, életem első munkahelye. Örültem, kezdetben támogattak is az itthoniak. Ketten vagyunk, heti 3-4 napot dolgozunk. Vagyis csak dolgoznék. A munkatársam az első hónapban kecsegtetően írta a beosztást. Már a múlt hónapban sokkal többet dolgoztam én mint ő, egyben is darabokban is hétvégente is. Nem szóltam. Viszont a beosztást 2 hóra előre megírja, ha valamit előre tudok szólok. Nos ebből sajnos az van, hogy sűrűn kell cserélni. Mindig elöre szólok legalább dgy héttel, 3 hónap alatt olyan nem volt h napokkal előtte szóltam volna. A munkanapok számát sem bántom. Kínosnak érzem a folytonos variát de nem tudok ellene mit tenni. A válasz mindig az volt, hogy nyugodtan szóljak semmi gond stb. Egészen máig. A beosztást nézve elgondolkodtam, hogy a havi 2 hvége helyett augusztusban 1 egész hvégém szabad illetve egy vasárnap. Ismét szóltam nem e lehetne hogy hamarabb kezdjek nyaralás után, így legalább 2 egész hvégém lehetne nekem is. Erre olyan választ kaptam amire nem számítottam, kibújt a szög a zsákból. Megkaptam hogy mindig variálok, cserélgetek, ő nem tud tervezni. Mint írtam előre szólok mindig, a nyaralást pedig ő nem tudta előre én pedig még akkor amikor fel sem vettek foglaltam. Mindenfélének el lettem hordva. Megvédtem magam, elmondtam neki h nem tehetek róla hogy nem tudom az életem 2 hónappal előre és igyekszem tekintettel lenni. Öszinték voltunk eddig egymással, megosztottam vele azt is h nehézkesen oldom meg a gyerekeim felügyeletét de emiatt ki még nem maradtam sosem. Nem tettem szemrehányást h a hvége az nekem is hvége lenne. Próbáltam már úgy h írjuk együtt a beosztást de beki sürgös dolga akadt amikor bementem. Mit kezdjek ezzel? Volt egy gyanúm már hogy nem minden arany ami fénylik de őszintén erre nem gondoltam. Ti mit tennétek? A 3hó próbaidő most telik le.
2017. júl. 16. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ragaszkodj hozzá, hogy ketten írjátok meg a beosztást és egyenlően legyenek elosztva a hétvégék. Ennyit tudsz tenni. Persze, ha ez sikerül és utána neked mégis variálnod kell rajta, akkor aztán pattogni fog.
2017. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem csoda, hogy kiakadnak a gyerekesekre.

Mindig van mire fogni, miért kell változtatni.

Milliószor szívtam én is ilyenek miatt.

A gyerekfelügyeletet oldd meg, az nem a munkahely és a kolléga problémája!

2017. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot. Szervezzétek együtt a beosztást úgy, hogy mindkettőtöknek egyenlő arányban jusson hétvége, ha viszont ez teljesül, ne variáld át. Így előre fogod tudni, hogy mikor nem leszel otthon a gyerekekkel és le tudod szervezni a felügyeletüket. Egyébként hol a gyerekek apja? Ő nem tud vigyázni rájuk amikor te hétvégés vagy?
2017. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem tűnt problémának ez és a hvégékért sem szóltam holott az elmúlt hóban is én vittem mindet. De azért nálam is van egy határ. A gyerekeket mwgolsom, nem erröl van szó hanem arról, hogy velük is kellene foglalkoznom olykor illetve a férjemmel sem ártana.
2017. júl. 17. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!