Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megvesztegetés tanárnak...

Megvesztegetés tanárnak osztályozó értekezlet ELŐTT ajándékot adni?

Figyelt kérdés

Ugye ismert a szokás hogy évzáró és biziosztás után a tanároknak a diákok (szüleik )ajándékot visznek megköszönve az éves munkát.

Na de az hogyan értelmezendő ha egy kb mindenből bukásra álló diák szülei még az osztályozó értekezlet és a bizi megírása ELŐTT ajándékot visz az összes tanárnak? Nem mondja ki hogy azért viszi hogy a gyereket ne buktassák meg, de senki se most jött a falvédőről…

Na persze a tanárokat se kell félteni az összes szó nélkül elfogadta egyik se mondta hogy nem kérem és láss csodát az eddig színegyes gyerek most nagy hirtelen az összes tanár szerint „nem is olyan rossz azért egy kettest megérdemel”.

Érdekes tegnap még egyes volt…. Ma meg kettes. És közben a gyerek benn se volt az iskolában…

Akkor ez a történet micsoda? Korrupció (kicsiben)?


2017. jún. 14. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Igen, korrupció. Sok dolog fel fog téged még ezzel kapcsolatban még idegesíteni, ha ezen így kiakadsz.
2017. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Ja, idegesíti magát a halál...


Csak majd szólj rám, hogy amikor a legközelebbi értekezleten egy kollegám majd a jegyekről beszél hangosan a pofájába röhögjek. Jegyek? Matematikai átlag??? Persze meg még ami zsebbe megy ugye...

2017. jún. 14. 17:49
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
"Sok dolog fel fog téged még ezzel kapcsolatban még idegesíteni, ha ezen így kiakadsz."
2017. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
És neked az miért baj? Ha így nyomja a gyerek, az érettségi úgyse lesz meg (vagy felvételi/diploma)
2017. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

"Ha így nyomja a gyerek, az érettségi úgyse lesz meg"


Aztán miért ne lenne meg az érettségi.... csak előtte majd vastagabb boríték kell....

tavaly érettségiztettem először itt és eléggé csodáltam hogy zéró teljesítményű megszólalni alig tudó diákoknál az igazgató nagyon vehemenskedett hogy előmenetel meg hozzáállás meg így meg úgy szóval kettes legyen meg... nem értettem akkor miért kell a semmire kettes adni.

Már értem.

Kibélelték a zsebét...

A felvételi diploma az már más tészta.

2017. jún. 14. 19:38
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan b#zdmeg, valahol máshol puffogd már ki magad.
2017. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Arra nem sikerült válaszolni, hogy ez neked miért baj...
2017. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

"Arra nem sikerült válaszolni, hogy ez neked miért baj..."

Azt nem sikerült megtalálni hol írtam hoy ez nekem baj...

feltettem egy kérdést. Ez megvesztegetés... így szólt...

hogy ki mit lát ebbe bele/mögé az mindnekinek a személyes nyomora...

hol írtam én hogy ez nekem BAJ?


De amit írtam az komoly. Lehet majd az idei érettségin megkérdem majd egyik másik gyanúsan zéró és mégis kettes-hármas feleletnél-hogy ki mennyit kapott ezért?

2017. jún. 14. 20:18
 9/34 anonim ***** válasza:
Ki nem xarja le? Ám a 3-as megirta a tutit :DD
2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A kollégáid nem utálnak nagyon a passzív-agresszív személyiséged miatt?
2017. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!