Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó értekezlet után...

Osztályozó értekezlet után változtathat a tanár az év végi jegyen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon :DD azért osztályozó értekezlet mert lezárnak rajta
2012. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olykor egy-egy nagyon problémás jegyen még szoktak egy napot gondolkodni, de elvben azért illik ott véglegesíteni. Persze sokszor a diák érdekében hágják át a szabályt, mert ő egyszerre akar javítani hat tárgyból, amit nem bírt egész évben megtanulni, és már csak a konferencia utáni napon van ideje arra a tárgyra. Szóval kétoldalú ám a dolog.
2012. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az osztályozó értekezleten a magatartás és szorgalom jegyeket vitatjuk meg, a szaktanárok döntésébe nem szól bele senki. Épp ezért akár változtathat rajta az értekezlet után is. De minek?!
2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy már be volt írva a bizonyítványomba a 4-es, aztán végül sikerült 5-ösre átjavíttatnom. (Nem adtam le valami esszét, kaptam egy 1-est emiatt, szóval hiába volt mellette csak 5-ösöm).

Mondjuk az igaz, hogy, ez csak félévi bizonyítvány volt.. Szóval gondolom év végén azért máshogy mennek a dolgok.

2012. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

" a szaktanárok döntésébe nem szól bele senki. "


Nem a nagy szart nem szól bele... gyakorló tanár vagyok.

Az igazgató beleugat úghy hogy nem is szakos tanár a diákot nem is tanítja csak épp a szülei kibélelték a zsebét. Így lesz egyes pistikéből egy nap alatt 3-as pistike...

Naivak.

2017. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Neked mi bajod van? Ha ennyire zavar a korrupció, utazz el a Marsra...

2017. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!