Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalatok már el olyan...

Vállalatok már el olyan munkát, amiről tudtátok, hogy meghaladja a tudásotokat?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy őszintén elmondtátok az interjún, mit tudtok, és megkaptátok az állást. Mi lett a vége? Fejlődés vagy kudarc?
2016. szept. 10. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ja, nehéz fizikai munka
2016. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, majd kiderül... 2 hete vagyok itt, valahol úgy gondoltam el kéne kezdeni, különben hogyan juthatsz előre? Mivel sikerült, egyértelmű volt, hogy elvállaltam.


Egyelőre nagyon stresszes, -emiatt is-, de sajnos később is az lesz, csak gondolom a rutinnal kevésbé.

Aztán hogy megtartanak-e, vagy bírni fogom-e, majd kiderül, még nem tudom megmondani.. :/

2016. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából olyan munkám volt már, ami olyan szempontból haladta meg a tudásom, hogy nem volt meg hozzá az a szakmai tapasztalat, ami az adott munkakörben nem ártott volna. Volt gyakorlatom, csak nem olyan széleskörű, ami ahhoz a pozícióhoz kellett volna. Tudtak róla persze, látták az önéletrajzomban, hogy mit dolgoztam addig.

Kicsit féltem is, hogy nem leszek-e kevés, de utólag azt mondom, jól sült el a dolog. Sokat fejlődtem szakmailag.

2016. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt, az interjún is elmondtam. Az elején sokat hibáztam, a főnök le is nézett, még a próbaidő lejárta előtt felmondtam.
2016. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!