Nem bírom tovább! Mit tegyek?
Gyűlölöm a munkahelyem, de legfőképp a kollégáim zömét. Állandóan délután kell dolgoznom, soha nincs szabad hétvégém, havi 4 szaros szabadnapot kapok.... Állandóan parancsolgatna nekem mindenki, mintha a főnököm lenne.... Mellé még a sok szemét embert is el kell viselnem. Kereskedelemben dolgozom... Napok óta úgy megyek be,hogy azon zakatolok, hogy otthagyom az egészet. Nem érdekel mi lesz.
Folyamatosan keresgélek mást,de a szomszédos városban lenne csak lehetőség,ahol miután kijönne az útiköltség a pénzemből maradna 70.000 forintom. Albérletben ez nem megélhetés....
Nem tudom mit tegyek, hogy találjak normálisan fizető állást,ami jobb is
Én megértelek teljesen.
Én is dolgoztam régen kereskedelemben, és nálam is ugyanez volt a helyzet.
Ott is hagytam a francba mindegyiket, engem ne oktatgassanak ki, pláne úgy nem, hogy rendesen elvégeztem mindig a munkámat.
Hiába mondják sokan, hogy más is lenyeli ezeket a dolgokat, és dolgoznak ott tovább, azért ez nem ilyen egyszerű.
Hosszú távon nagyon káros lehet, ha ilyen idegörlő körülmények között dolgozol.
Szerint lépj tovább, bár valóban nem könnyű manapság viszonylag jó munkát találni.
Hány éves vagy amúgy, és milyen nemű?
Milyen munkakör érdekelne?
Vagy kizárólag csak kereskedelemben gondolkozol?
Na persze, aztán majd megkapja, hogy ha nem tetszik az ottani rendszer, akkor el lehet menni. :S
Nagyon kevés az olyan munkahely, ahol szép szóval el lehet bármit is érni.
Még ha el is érnél valamit, akkor meg a következő létszámleépítésnél csodálkozni fogsz, hogy az elsők között fognak megválni tőled... :S
Sajnos ez az általános tendencia, nagyon ritka, amikor jól tudsz kijönni egy hasonló szituból.
1-es!
Fiú vagyok, 27 éves. A röhej az, hogy 7 évvel ezelőtt engem oda biztonsági őrként vettek fel,mára már a rendeléstől kezdve mindent csinálok,úgy,hogy nincs is meg róla a szakmám. Egyáltalán nem érdekel a kereskedelem,a legszarabb munka a földön! Engem a sírköves szakma érdekel! Egyáltalán nem engednek el hétvégén! Nyáron próbáltam megbeszélni a főnökkel,hogy elmennék a barátaimmal strandra,mindenki hétvégén ért volna rá,és nem engedett el!
Gyűlölöm,hogy én azért szenvedjek,hogy egy majomnak jó legyen....
1-es vagyok:
Ha ennyire gizdák veled, akkor szerintem nem kérdés, hogy lelépj onnan minél előbb.
Hátha máshol rendesebbek lesznek hozzád.
Tudjátok az a legnagyobb baj, hogy mindenki beszari és nem meri kinyitni a száját. Hiába mondják, hogy kirúgnak, marhára nem fognak kirúgni, mert az ország lassan fele külföldön melózik, minden plázába eladót keresnek, nincs egy normális pincér sem már lassan sehol. Úgyhogy meg kéne fordítani végre a kockát, és a munkavállalóknak többet adni, engedni és korrekt körülmények között dolgoztatni.
Amíg ez a lavina nem indul el és a munkaadó fenyegethet naponta a kirúgással, addig nem is fog semmi változni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!