Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki biciklivel jár dolgozni,...

Aki biciklivel jár dolgozni, nem izzad le?

Figyelt kérdés
Vagy minden egyes bringásnak lehetősége van a munkahelyén lefürödni? Irodában is? Hogy viszik a váltóruhát? Vagy nem izzadnak? Vagy nem érdekli őket?
2015. szept. 28. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én 2,5 kilométerre lakok a munkahelyemtől,télen és eső kivételével keróval járok.Ez tíz perc.Annyira nem izzadok le,hogy le kellene zuhanyoznom,az arcom szoktam csak megmosni.De van zuhanyozó, le tudnék.Nyilván ha fél óránál többet keróznék,akkor mennék tíz perccel hamarabb,és lezuhanyoznék.
2015. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 km a melóhely, kb 6:25kor indulok el, ilyenkor még nyáron se izzad le az ember. Mondjuk visszafelé már eléggé leszoktam izzadni, de csak nyáron. Nálunk amúgy van lehetőség lefürödni. Kollégám kb 30km-ről szokott bebiciklizni, ő mindig hoz magával váltóruhát, mert eléggé le szokott izzadni.
2015. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én izzadok, mert úgy hajtok, mint akit üldöznek:). Lenne lehetőségem lezuhanyozni. Nincs váltóruhám, kicsit kint maradok a szabadban "száradni", majd besprayzem magam, ennyi.
2015. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
de igen, nyáron leizzadsz mert meleg van, télen meg bemelegedsz a ruhába ezért is leizzadsz.
2015. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak az én munkahelyem olyan ratyi, hogy nincs zuhanyzó?
2015. szept. 28. 21:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Kötelező a zuhanyzó. Nem is tehet olyat a munkahelyed h nincs. Jön egy ellenőrzés es annyi...
2015. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nincs. Nyilván mosdó van, de érdekesen nézne ki, ha lezuhanyozva, a kis tisztasági csomagomat magamhoz ölelve lépnék ki onnan, miközben jobbra tőlem fénymásolnak, balra meg tárgyalnak.
2015. szept. 28. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Vigyél nedves törlőkendőt! Vagy egy váltás póló is elég.


Én egy időben a 12 km-re lévő munkahelyemre jártam bicajjal, és elég gyorsan hajtottam, bizony még a hidegben is leizzadtam, pedig direkt nem öltöztem túl. Ott sem volt zuhanyzó. Akkor azt csináltam, hogy sima légáteresztő, sportos pólóba mentem, és amikor megérkeztem, áttöröltem magam nedves törlőkendővel, deóval bekentem magam, és tiszta, száraz felsőt vettem fel.

2015. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tömegközlekedem, nem tudok biciklizni.


Csak mindig érdekelt, hogy ez a gyakorlatban hogy működik.


Elképzelem, hogy bringára pattanok, nyilván nem kosztümben tenném. Ha a zuhany rész meg is lenne oldva, hogy viszem a vasalt blúzt, hogy ne gyűrődjön össze? Sporttáskában? Van annyi hely a bringán, hogy tudjam ezt mind vinni, plusz a dossziékat, aktákat, ha épp kell? Sminket nem tennék fel, mert leizzadnám, akkor fél órával korábban kéne beérnem, hogy ott sminkeljek. A hajam is leizzadna, hogy szárítanám meg?


Mindig érdekelt, hogy akinél elvárás, hogy jól fésült, jól öltözött legyen a munkában, az hogy oldja ezt meg.

2015. szept. 29. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a zuhanyzó nem a tárgyaló vagy a fénymásoló mellett van. Vannak külön helyiségek az ilyenekre inkább a raktár részhez közel. És nem muszáj piperetükörrel táskába vinni a fürdős cuccokat, lehet válltáskában vagy hátizsákban is. Mi nem ingben dolgozunk de ha arra van szükség akkor is meg lehet oldani. Pl. élére hajtva vinni, szatyorban, nem rápakolva semmit. Meg bent is vannak tartalék ruháink. Nyilván függ a munkahely jellegétől de elvileg meg kell oldaniuk a lehetőséget. Az meg hogy hogyan adod elő, fürdő köpenyben vizes papucsban csattogsz keresztül a tárgyalón gumikacsával a kezedben turbánnal a hajadon vagy egy szál hátizsákkal mész ami fel sem tűnik senkinek, hát egyéne válogatja...
2015. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!