Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy dolgoznátok fel, ha ok...

Hogy dolgoznátok fel, ha ok nélkül kirugnának a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés
Több éves becsületes munka után jártam így.
2015. szept. 20. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Többször voltam így. Nagyon összetört. JÓ lenne, ha te nem törnél össze. Pár napig próbálj hétköznapi teendőkkel foglalkozni, abban elmerülni. Utána -- egy kicsit jobban leszel - hozzá kell látni a munkahely kereséséhez... Sikerülni fog!
2015. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sz@rnám le. tök 8 hogy te betanított munkás vagy vagy orvos, amíg alkalmazott vagy, addig bármikor találnak a helyedre másik embert, még a nagy munkaerőhiány esetén is! Illetve alkalmazottként sosem leszel megbecsülve, még akkor sem ha jól fekszel a főnöknél esténként.
2015. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2: Na, a mai világban azért ez pont nem igaz. Legalábbis Magyarországon szinte minden szakemberből hiány van (persze nem keleten), főleg az orvosokból.
2015. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Manapság ez bárkivel előfordulhat, ne vedd a szívedre. Nézd a jó oldalát, most van időd egy jobb helyet keresni.
2015. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg rajta, akármilyen helyen dolgozok mindig számításba veszem azt, hogy bármikor elveszíthetem a munkám. Ne légy naiv.
2015. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmennék ellenőrnek olyan irányban, amiben tudom, hogy nagyon simlisek...
2015. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nézem: ok nélkül? Üres az indoklás rovat? Azt ne mondd, hogy aláírtad a közös megegyezést!
2015. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Közös megegyezésvolt, mert azt mondta, hogy jön vissza a kismama aki helyett voltam, de hazugság volt, mást vett fel.
2015. szept. 22. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:

#3 ja persze, ha elvállalod a minimálbéres fizetést, akkor dolgozhatsz szakmádban, ha nem akkor betanított munkáskén 30-40%kal többet kereshetsz a minimálbérnél. Első esetben ott a felelősség, másodiknál nincs semmi felelősséged.


Orvoshiány? Nem is csodálkozom. Akinek van egy kis esze megy is, nevetséges hogy 16 féléves egyetem után adnak sz@os nettó 160e-et, úgy, hogy életek múlnak rajta. Egyszer hibázik, és egy műhibaperbe az egész élete tönkremehet! Egy targoncás többet keres 160e-nél egy jobb helyen, és nem kell hozzá diploma, sem nyelvtudás.


Én Pesten dolgozom, egyáltalán nem érzem, hogy szakemberhiány lenne. Naponta jön a cégünkhöz új ember, hirdetésre 50-80 önéletrajz fut be az első 24 óra alatt, tök hogy hogy 4 nyelven beszélő tolmácsot, it-s szakembert, programozót, mérnököt, hostest, vagy könyvelőt keres a cég.

2015. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb a közös megegyezést nem kell aláírni, és kérdőn nézni, hogy van-e ötletük még. Valótlan indokkal kirúghat, pereskedni kell. Nincs min aggódni. Nyilván elhivatott ügyvédet érdemes keresni. Vannak. Q egy világ ez, ezért nagyjából mindenfelé vannak elhivatott ügyvédek.
2015. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!