Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok dohányboltban?

Ti dolgoznátok dohányboltban?

Figyelt kérdés
Miért igen, és miért nem? Fontos...

2015. aug. 27. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Azért, mert félnék. Egyedül vagy, kívülről nem lehet belátni (mert valami okos kitalálta ezt a baromságot) és ha bejön valami elmeroggyant késsel/lőfegyverrel, akkor hogy kérek segítséget? Ki fogja látni, hogy engem fegyverrel fenyegetnek? Pánikgomb oké, és? Megnyomom, utána leszúrnak és ott hagynak a francba, akkor mi van? Mire bejön a következő vevő, már meghaltam...
2015. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Pontosan az elozo altal leirt okok miatt.
2015. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, egyrészt nem támogatom ezt az agyament dohányboltosdit, másrészt szerintem is tökéletes csapda egy ilyen befóliázott, zárt lyuk.
2015. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyetertek az elozoekkel...
2015. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem vagyok dohány párti, szóval nem.
2015. aug. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez félelem alaptalan mert ha nincs folia akkor is fenyegethet fegyverrel... masreszt nem is kotelezo a folia. Én amugy nem dolgoznék mert nem azert tanultam, diplomaztam. Semmi kihivas, semmit se kell gondolkodni, problemat megoldani, szoval dögunalmas.... és még a fizetés is borzaszto alacsony.
2015. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!

A kérdés azért lett kiírva, mert kaptam egy álláslehetőséget bolti eladó címben, egy dohányboltban. Nos, mivel itt ahol lakom, volt egy késsel és egy bombával történő rablás megkísérlése is, és ezért kicsit aggódom, hogy szükségem van-e erre. Igaz, akárhol történhetnek ilyen rossz dolgok, de mivel az ember tudja egy bizonyos helyről hogy ott gyakrabban előfordult már, így visszariad a dologtól.

Nos én a munkáltatótól hallottam, hogy mindkét eset az ő cégénél történt. Mit mondjak rá? Hogy "Juhú!" ?

Természetesen ezek alapján nekem is egyértelművé vált a válasz: Nem!

Köszönöm véleményeteket, egyetértek veletek.

Üdv :)

2015. szept. 1. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De ha éhen akarnék halni akkor kénytelen lennék elvállani.
2015. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!