Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véleményekre vagyok kíváncsi:H...

Véleményekre vagyok kíváncsi:Hogy dolgoznátok inkább? Egy műszakban pótlék nélkül 65. 000ft-ért vagy gyárban több műszakban min.95000+juttatásokért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak de-du váltás van, az elmegy. De a három műszak nagyon megterhelő az idegrendszerre, a szervezetre- épp megszokná, már megint váltani kell.. Az nem jó, nem lehet megfizetni, annyira egészségtelen. Ha nem életfontosságú (mert sajnos sok ilyen is van)egy műszakra mennék..
2013. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem, mert mindkettő olyan kevés pénz hogy nem éri meg érte dolgozni. Ne vicceljetek már, egy érettségivel sokkal többet keresek. Több mint a dupláját a nagyobb összegnek, és nem is dolgozok a hét minden napján, nem hogy dupla műszakok... Hülye aki ilyet elvállal.
2013. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló, te mit dolgozol? Taníts mester! :-)


Amúgy a több műszakot választanám. A pénz sajnos nagy úr.

2013. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoftvert fejlesztek.


Oké most jöttök azzal hogy ahhoz nem ért mindenki.


Erre két válaszom van: egyik hogy nem kell hozzá igazán nagy ész, tehát aki akarja az meg bírja tanulni. Másik, hogy nem kötelező ezt csinálni ahhoz, hogy egy műszakban több mint százezret keressél érettségivel, mivel jobb helyeken egy pénztáros is többet keres.

2013. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érettségivel keresek annyit amennyit kiírtam. Jól helyezkedtél.
2013. júl. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!