Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan nyavalyognak ennyit a...

Jogosan nyavalyognak ennyit a kolléganőim?

Figyelt kérdés

Cukrászdában dolgozunk. Mindig megy a panasz, hogy rengeteg a munka. Én az eltelt 2 hétben minden nap egyedül voltam bent déltől nyolc, fél kilencig, takarítottam a teljes helységet, dolgoztam szinte szabadnap nélkül, a többiek 3-4 hetes szabadságokról jöttek vissza a napokban.

Ma pl az egyik kolléganő azért hívta a vezetőséget, mert ma egyedül kellett volna neki is lennie fél háromtól. Mondta, hogy egyedül nem bírja, ezért rá kellett húznom fél órát, megcsinálni a munkája egy részét, mikor már egész nap majd meghaltam (reggel rosszul lettem, mert beteg a szívem, de ha nem megyek be, kirúgnak).

Mikor végeztem, és mentem be átöltözni, arra jövök ki, hogy a csaj a barátjával ül az egyik asztalnál, és láthatóan majd´ megszakad abba a sok munkába.

Most engem akarnak kirúgni, mert állítólag nem csinálok semmit, és ma szarul néztem ki. (nem csoda, ha indulás előtt még az is kétséges volt, eljutok-e az ajtóig, nemhogy a munkahelyemig.

3 hónapja vagyok ott, a többiek 7-8 éve, de nem tudnak egyedül bezárni, és az egyikük nem tudja, hol a villanykapcsoló, vagy hogy hogy működik az ajtó.


2015. szept. 8. 18:05
 1/2 anonim válasza:

Próbálj meg másik munkahelyet keresni.

Kérdésedre válaszolva: Nem, nem jogosan nyavajognak.

A vezetőség fele jelezd, ha más helyett csinálod a munkát, és, ha többet dolgozol, mint ami a munkád a lenne.

2015. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te tudsz egyedül dolgozni, ők nem - tehát nyilván jobb munkaerő vagy náluk -, és mégis téged akarnak kirúgni? Szerintem is próbálj más helyet keresni, mert úgyis pokollá fogják tenni az életedet, addig viszont, amíg ott vagy, állj a sarkadra.
2015. szept. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!