Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irigyek rám a kolléganőim?

Irigyek rám a kolléganőim?

Figyelt kérdés
Nem tudom már, hogy mit higgyek, szóval lehet, hogy nem erről van szó, nem vagyok elszállva magamtól. 30 éves vagyok, a kolléganőim javarészt 55-60 év közöttiek. Ok nélkül utálnak az első perctől kezdve. Látom, hogy méregetnek. Érzem, hogy figyelnek, bámulnak. Látom sokszor a szemem sarkából ahogy végigmérik az öltözködésemet. Állandóan azt figyelik, hogy mit és mennyit eszek, sértegetnek, hogy anorexiás vagyok, hova készülök tán bálba ilyen öltözködéssel...stb. Nem igen tudom hova tenni őket.
2014. dec. 4. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
A legrosszabb időszak az életükben, szembe kell nézzenek az elmúlással. Rajtad múlik, hogyan kezeled. Légy megértő velük és emlékezz majd, mit ne csinálj azokkal akik most születnek.
2014. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Többségük a változókorba lépett, otthon ha nem is olyan pasi, aki elhagyta magát, de legalábbis olyan, aki 20-40 éve mellettük van, kopaszodik, pocakosodik...nos ilyen várja otthon. Vagy épp nem várja. A gyerekek kirepültek, lassan nagymamák lesznek... ezekkel az érzésekkel meg kell küzdeniük.

Nem mondom, hogy ez mentség arra, hogy rosszmájúak legyenek, csak lehet, hogy kivetítik rád, amire vágynak, és irigyek, mert az ő fiatalságuk elmúlt.


Nem tudom, mit tennék a helyedben. Nem örülnék, és nem bájolognék velük, de egy normális munkakapcsolatot igyekeznék kialakítani. Vedd félvállról a sértésüket, mosolyogj rájuk elnézően.

2014. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!