Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal munkavállalót keres...

Fiatal munkavállalót keres egy cég induló csapatába.32 évesen nem kellek öreg vagyok.32 már nem fiatal?

Figyelt kérdés

Meg is mondták (és ezzel nagy hibát vétettek mert akár jogi útra is terelhetném az ügyet) hogy „nem az én korosztályomra gondoltak”, ők fiatalt keresnek. 24-25-ig bezárólag max, de inkább 20 körülit.


Mielőtt az agyamentek elkezdenének (ál)poénkodni hogy call girl szolgáltatásról van szó… nem. Hanem egy telekommunikációs cég ügyfélszolgálatosi munkaköréről (személyes ügyfélszolg). És oda egy 32-es már öreg.


2015. szept. 7. 10:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18-as, játszhatod az agyad, de a nagy büdös helyzet az, hogy a fiatal, önállóságra kevésbé képes kis macákkal nem minden esetben jár jól a munkáltató. Volt már konfliktusom ilyennel (biztosítótársaságnál), a kislány csak annyit tudott, ami le volt neki írva, abban a pillanatban, ahogy kicsit összetettebb problémával találkozott, rossz döntést hozott. Én meg nem hagytam annyiban, így aztán nemcsak megkaptam a biztosítás terhére a szolgáltatást, de még kötbér jellegű plusz visszatérítést is kellett fizetniük. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki elvárja a szolgáltatást, ami jár neki, és nem hátrál meg egy tizenéves fruskától...:-)
2015. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Gondolom alapjaiban rázta meg ez a hatalmas veszteség a céget :)
2015. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egy eset biztosan nem, viszont sok kicsi sokra megy.:-)
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Már nem "alakítható a személyiségünk". Ez volt az én főnököm mániája. Hát nemigen tudott alakítani. Én is 32 vagyok.
2015. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Már nem "alakítható a személyiségünk".


Igen így van. Már nem nyelem le hogy maradjak benn órákat pluszban ingyen és még meg is próbálták magyarázni hogy ez nekem jó voltaképp mert szakmailag fejlődök.

Már nem nyelem le hogy nem fogadják el a betegállományos papírt.

Már nem nyelem le hogy még az alapszabit se kapom meg.


Szóval nem vagyok már alakítható. És ez rossz a cégnek. Neki egy dekoratív külsejű birka kell ami bármit bekajál amit elé tesznek.

2015. szept. 8. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!