Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti olvasnátok az induló...

Ti olvasnátok az induló divatblogomat?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani, egy divatblogot. 13 éves vagyok, de azt mondják hogy nagyon jó a stílusom... Divattervező szeretnék lenni, (igaz ez egyenlőre csak álom) Szóval nem tudom lenne-e érdeklődés egy olyan blog iránt, ami outfit posztokkal foglalkozna főként, mellette diy ötletekkel, varrással...Szerintetek belevágjak?

2013. dec. 26. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Előbb nézz körül, olvass ilyen blogokat!

Az alapján leszűrheted, hogy mekkora igény lenne a tiedre, vajon mennyire számítasz egyedinek...stb.

Kezdd itt:

[link]

2013. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb csatlakozz közösségi oldalakhoz, mielőtt teljesen a semmiből egy bloghoz kezdenél. Ha egy már valamennyire népszerű személy blogot nyit, többen lesznek kíváncsiak mint egy ötezredik hatalmas egyedi divatblogra.

Nézz be mondjuk Polyvore-ra, Lookbok.nu-ra, youtube-on is lehet esélyed, tumblr (mondjuk az már a blog maga:D) de érted mire gondolok...

2013. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 26. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem igaz nézettsége nem nagyonxd De én szeretem írni, szintén divattervező szeretnék lenni, és engem érdekelne a tied:)
2013. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék elindítani egy ilyesmit! Én olvasnám mindenképpen írj nekem ha lesz blogod!!
2013. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nagyn orunek ha bele kezdes kerlek minden fele kepen kuld el nekem :)
2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is akarok barátnőimmel közösen

3 vagyok én is

jó stílusérzékünk van mind3-nak és szeretnénk megmutatni, csak lehet nem lesz rá igény

2014. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előző vagyok, bocsi elgépeltem, 13 vagyok
2014. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
no thanks
2015. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!