Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal munkavállalót keres...

Fiatal munkavállalót keres egy cég induló csapatába.32 évesen nem kellek öreg vagyok.32 már nem fiatal?

Figyelt kérdés

Meg is mondták (és ezzel nagy hibát vétettek mert akár jogi útra is terelhetném az ügyet) hogy „nem az én korosztályomra gondoltak”, ők fiatalt keresnek. 24-25-ig bezárólag max, de inkább 20 körülit.


Mielőtt az agyamentek elkezdenének (ál)poénkodni hogy call girl szolgáltatásról van szó… nem. Hanem egy telekommunikációs cég ügyfélszolgálatosi munkaköréről (személyes ügyfélszolg). És oda egy 32-es már öreg.


2015. szept. 7. 10:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Gondolom te is nő vagy, ugye?

...

2015. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

Ez gonoszság.

A kor önmagában nem számít.

Egy 32 éves nem öreg, simán nézhet ki úgy, mint egy huszonéves.

Gondolom, fiatalos, jó megjelenésű embert szeretnének. Ami szerintem a 32 éves is megfelel. Azért mégsem 55 évesen jelentkeztél.

Egyébként az is lehet, hogy gázos a munka és a fiatalabbak jobban bevállalják, jobban irányíthatók, mint aki már tapasztaltabb :)

2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én is épp erre gondoltam hogy egy 19 éves takony akinek ez az első munkahelye és örül mint majom a farkának azzal bármit be lehet kajáltatni. Az nem tudja vagy nem mer szólni hogy miért kell 10 órát dolgozni 6 órás szerződéssel, hogy a szakmai tiovábbképzési díjat miért is a dolgozó fizeti és miért nem a cég stb.
2015. szept. 7. 10:09
 4/25 A kérdező kommentje:

Gondolom te is nő vagy, ugye?


Ennek mi jelentősége? Nem volt szó a hirdetésben se nő se ffiról.

2015. szept. 7. 10:09
 5/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem is feltételeztem, hogy szó lett volna a munkavállaló neméről a hirdetésben.


Azt viszont a saját bőrömön érzem, hogy nőként miért nehéz, és van egy olyan gyanúm, hogy esetedben sem valamiféle "öregségről" van szó, hanem ez csak egy finomabb kifogás. Bár ha meg mégis pasi vagy, akkor valószínű ez a cég tényleg egy kis pályakezdőt akar inkább.

2015. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Welcome to hungary! Szerintem vedd az irányt London ország felé, sokkal elfogadóbbak ott az emberek
2015. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet mögötte, hogy az első munkahelyes fiatal jobban irányítható és szívatható (céges nyelven: motiválható), mint az, akinek már van tapasztalata és tisztában van a jogaival. Kevesebb fizuval beérik, és átverhetők.
2015. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom mi a problémád....a fiatal munkavállaló sosem 32 évest jelentett. Hanem 20-on évest!
2015. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igazad van, egy 32 éves még nem öreg. Viszont amikor ilyen kikötés van, akkor valóban mindig 20 év körüliekre számítanak.
2015. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ÉS a 32 az mi? Öreg? Az nem. Középkorú? Az sem.

Fiatal? Ezek szerint nem. De akkor mi?

2015. szept. 7. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!