Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merre keressek munkát?

Merre keressek munkát?

Figyelt kérdés
Mesterfokú lengyel, alapfokú magyar diplomával, felsőfokú angollal hol találhatnék munkát? Most végeztem az egyetemen.

2015. ápr. 19. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

felsőfokú angol ?


Gratulálok ! ön nyert egy mosogatóállást Londonban.

2015. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megért neked egy lepontozást a válaszod?
2015. ápr. 19. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi a szakképesítésed, hány éves vagy, fiú, vagy lány, hol laksz?
2015. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pázmány bölcsész magyar és szlavisztika szak, lány vagyok, bp-i
2015. ápr. 19. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:
És bármit elvállalnál, (mondjuk mert muszáj) vagy van valami kedvenc terület, pld. tolmácsolás, stb?
2015. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Megért neked egy lepontozást a válaszod?"


simán, mert ez a Magyar valóság ezek mind szépen és jól hangoznak hogy mesterfokú meg alapfokú meg diploma, csak az a baj hogy brutális túltelítettség van a piacon diplomásokból,és protekció és ismeretség nélkül nem sokra mennek itthon a diplomások.


és azt azért írtam mert ismerek diplomást nem is egyet aki beszél angolul, és Londonban mosogat.


mert itthon les.z.a.r.ták és most ott próbál(nak) félre tenni valamennyi pénzt hogy tudjanak egyről, a kettőre lépni.

2015. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok publikációm van, cikkek, fordítások, érdekelne az újságírás, tolmácsoltam is.
2015. ápr. 19. 15:23
 8/13 A kérdező kommentje:
az 1-esnek. Akármilyen hihetetlen, tisztában vagyok azzal amit írtál, tehát nyilván nem ilyen választ vártam, hanem ötleteket. És első lépésként nem az országot akarom elhagyni, bár nem kizárt, hogy az lesz a vége. De miért ne próbálkozhatnék? Azért szoktak itt használható válaszokat is adni.
2015. ápr. 19. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy itthon ma bölcsész diplomával ki lehet tapétázni a szobát, másra nem nagyon jó.. :(

A nyelvekkel viszont érdemes elindulni. Sok hirdetés van, ahol adminisztrátort keresnek angol, német, lengyel, francia nyelvtudással... ezeket én megpályáznám mind a helyedben, ahol lengyelt és angolt kérnek.

Ezen kívül küldenék önéletrajzot újságoknak, online médiáknak is.. :)

2015. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 19. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!