Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek így?...

Milyen munkát keressek így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy szakmunkás bizonyítványom.(kőműves)

Ezt elvégeztem,most érettségin vagyok,de úgy néz ki,elkell mennem dolgozni anyagi okok miatt..A kőműves szakmát nagyon megutáltam,abban nem szeretnék dolgozni.

Olyan munkát szeretnék,ahol sok embert meglehet ismerni,ismerkedni..pl.talán a pultos..

Tudtok nekem mondani ilyet?Milyen munkák vannak ahol sok emberrel lehet ismerkedni,és nem kell hozzá külön végzettség??(egyébként az érettségit estin csinálnám majd meg,ha már lenne egykis tőkém)

Köszönöm a válaszokat!megy a pont!


2013. okt. 13. 01:42
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként 20/F ha ez számít valamit.
2013. okt. 13. 01:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügynöki munka másról sem szól mint a kapcsolatépítésről, kapcsolatteremtésről. Ez lehet a porszívóügynöktől a biztosítási ügynökön keresztül az ingatlan ügynökig minden.
2013. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ügynöki nem épp jó. Pultosnak kb esélyed sem lesz. Kőművesként ill segédként tudnál melózni. Másabb mint a suligyakorlat. Megismerhetsz ott is embereket. Majd vállthatsz ha tudsz, kezdetben jó az. A gyári melóstól ezerszer. Kicsit mozogsz is, a fizu jobb lesz mint a szalagmunkán, még segédként is, ha megfelelő helyre kerülsz. (Tapasztalat, bár nem fizikai melósként voltam az építőiparban) igaz hogy mostanság halott a szakma, de meg lehet élni belőlle ha jól csinálod.
2013. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Statisztáslás filmben, modellkedés, casting ügynökségeknél kell regisztrálj. De ez többnyire alkalmi munka, nem állandó.
2013. okt. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!