Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 57 évesen merre keressek munkát?

Suzi57 kérdése:

57 évesen merre keressek munkát?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mit tanácsoltok nekem.57 évesen sehol nem találok munkát, pedig az egész országban keresem. Sajnos fizikai munkát nem tudok vállalni, csak adminisztratív feladatokat. Semmiképpen nem szeretnék üzletkötő lenni, ezt már próbáltam, de sosem jött be. Gépíróként, ügykezelőként dolgoztam. Családi helyzetem miatt kellett megválnom az utolsó munkahelyemtől. Azóta ez rendeződött, de ennek ellenére nincs semmi lehetőségem. Szociális segélyből élek, ami semmire nem elég. Rengeteg hirdetést feladtam már, sok helyre küldtem önéletrajzot, de sehol semmi. Sajnos még nincs meg a 40 évem, így nyugdíjba sem tudok menni. Örülnék ha valakinek lenne valami jó ötlete, vagy esetleg lehetőség munkára. Köszi

2014. máj. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Facebookon nézegesd a Szárnyas fejvadászt, regisztrálj be a helyi munkaügyi központba és próbálj ott segítséget kérni. A korod miatt (ne haragudj, de sajnos ez tény), baromi rossz helyzetben vagy, még pályakezdőként is gyötrelem valami munkát találni...
2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
ha rokon vagy ismerős nincs aki betesz valahová akkor sehol, fölösleges keresni, úgy sem találsz
2014. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
kár volt felmondani az előző helyen mivel már nem fogsz dolgozni
2014. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkaügyi központban nem tudnak segíteni. Ismerős, rokon sajnos nincs. De köszi a facebook-os tippet.
2014. máj. 8. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos semmi esély munkára ilyen korban. Van néhány ismerős hasonló korban, évek óta sehova ,de még útseprőnek ,csirkebelező üzembe, portásnak , sehova nem kellenek. Adminisztratív körbe meg csak picsuszokat keresnek, műkörömmel ..Seftelni ,lopni kell vagy vegetálni a segélyből. Ennyi. Persze dübörög a gazdaság és 1 millió új munkahely országa vagyunk és nem hagyunk senkit az út szélén ..
2014. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom,de maximum akkor fog nyugdíjig dolgozni ha van valami ismerős aki benyomja valami munkahelyre.Nekem édesanyám majdnem két évig volt munkanélküli,mindent elvállalt volna ami tisztességes (takarítás,wc pucolás) pedig nagy tapasztalata,pénzügyi végzettsége van.Végül egy barátnő segített neki megcsípni egy munkát azóta dolgozik,minimálbérért,és örülünk,hogy ez is van.Nagyon nem könnyűű...
2014. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tamasmester válasza:
57évesen illik annyi világ látással rendelkezni, hogy az ember munkavállaló helyett munkaadóvá váljon. Ha ez nem is sikerül legalább magának képes legyen teremteni. Járd végig életed állomásait és gondold át mikor mit és kivel. Állj a sarkadra. A lehetöségek tárháza kimerithetetlen. De ha csak vársz, hogy más megoldja az életedet ......
2015. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!