Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kolléganő elkezdte feketén...

Egy kolléganő elkezdte feketén, sokkal olcsóbban árulni amit eddig én árultam, ti lépnétek valamit?

Figyelt kérdés

Interneten beszerzett holmikat, leginkább ékszereket árulgatok, adózunk utána, a rokonomnak segítek, neki boltja is van.

Egy "kedves" kolléganő, akinek sajnos elmondtam honnan szerezzük be (lényegében nem titok, eBay és más kínai oldalak) elkezdett elég nagy tételben árulni, de ő feketén, nem fizet utána semmit és szinte beszerzési áron adja, kb. csak saját kedvteléséből csinálja, jól keres, se gyereke, se macskája..

Ezzel viszont én a minimálbérem melletti kis zsebpénztől is elestem, ráadásul ezt ő is nagyon jól tudta, plusz én lettem a többi vásárló kolléga szemében a pénzéhes sóher, aki eddig drágán adta a cuccot.. persze, lehetne akár szívességből is rendelgetni, de eddig ennek is örültek mert a boltitól olcsóbb volt.

Ti csinálnátok valamit ebben a helyzetben? Ez a csaj annyiszor keresztbe tett már, most jelentsem fel, hogy nem adózik?



2015. márc. 6. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanaz a munkakörötök?
2015. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, más osztályon van más munkakörben, nem a felettesem, de jobban "tűzközelben" van és jóval többet keres mint én.
2015. márc. 6. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
a nav nem fog evvel foglalkozzni h bizsukat árulgat keress másshol vásárlókat és ajánlom te de adózz csak ha muszály
2015. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is tőle vásárolj, kevesebb lesz a veszteséged...

(Tudod, mint az egyszerű, állandóan veszteséges zsidó, aki abból gazdagodott meg, hogy szombaton nem nyitott ki, így elmaradt az aznapi vesztesége...)

2015. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már miért vásárolnék tőle, ő is az eBayről szerzi be ahogy én. Még én mutattam meg neki hogy működik, segítettem regisztrálni, licitálni, felírta az angol szavakat mert magyarul próbált keresni..

A körülményektől függetlenül szerintem köcsögség volt tőle, hogy nem elég hogy nekiállt ugyanazt árulni amit én, még a kollégákat is ellenem fordította. Pedig régebben azt hittem jóban vagyunk, most meg másoknak szid, hogy lám csak ennyibe kerül, én meg másfélszer annyiért adtam volna.


Ha valaki a barátom/haverom nem fogok a cipőboltja mellett én is nyitni egy cipőboltot és olcsóbban árulni nála...

2015. márc. 10. 15:39
 6/6 anonim válasza:
Megértem a bosszúságodat! Sok embernek nulla erkölcsi érzéke van, és olyan szót, mint hála, talán nem is hallottak még soha. Vannak ennél szebb szavak is, de nála már ezt hiányolni is túlzás. Tanulj a példából, messziről kerüld el, nehogy még egy bosszúságot okozzon!
2015. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!